Стильная штучка• 18 августа 2019

Подскажите , в Лавина молл маршрутки останавливаются на Мостицкой ? Срочно надо

автор Стильная штучка • 18 августа 2019
Срочно надо знать , сестра едет в парк развлечений с детьми

ПоэтеСССа• 18 августа 2019
Ответ дляКуратор дебошей
в гугле забанили?

http://lavinamall.ua/uk/pages/yak-distatisya
автор Стильная штучка • 18 августа 2019
От макдональдса едет , остановка там есть ? Лавина по телефону не отвечают
автор Стильная штучка • 18 августа 2019
Ответ дляПоэтеСССа
в гугле забанили?

фото не открываются у меня с компа . А что там , есть остановка на Мостицкой ?
Мэри Попкинс• 18 августа 2019
Ответ дляПоэтеСССа
в гугле забанили?

это актуальное расписание ? не думаю
ПоэтеСССа• 18 августа 2019
Чи зупиняються маршрутки по дорозі?

● Академмістечко – ТРЦ LAVINA
В прямому і зворотному напрямках експресний без зупинок.

● Почайна – ТРЦ LAVINA
В прямому і зворотному напрямках зупинки – ст. м. Дорогожичі», «вул. Вавилових», «ст. м. Сирець», «Інтернаціональна площа», «МРЕО».

● Мінська – ТРЦ LAVINA
В прямому і зворотному напрямках зупинки – «Площа Шевченка», «вул.Вишгородська», «вул. Наталії Ужвій», «вул. Межова», «пр. Георгія Гонгадзе».

● Коцюбинське – ТРЦ LAVINA
В прямому і зворотному напрямках всі облаштовані зупинки громадського транспорту по вулиці Пономарьова до кінцевої зупинки «Бібліотека ім.О.Гайдай».

Де знаходяться зупинки?

● Зупинка ’м. Академмістечко’: на проспекті Академіка Паладіна (на 20 м від зупинки 194 маршрутки)

● Зупинка ’м. Мінська’: на зупинці 24 тролейбусу в сторону району Виноградар

● Зупинка ’м. Почайна’: навпроти метро

● Зупинка ’м. Дорогожичі’: навпроти метро

● Зупинка ’смт. Коцюбнське’: Бібліотека ім.о. Гайдай

● Зупинка ’ТРЦ ’Lavina’: навпроти головного входу
ПоэтеСССа• 18 августа 2019
Это с сайта Лавины. Позвоните или напишите туда
вул. Берковецька (Новобіличі), 6Д, Київ Щоденно з 10:00 до 22:00 +38 (044) 333 46 12 info@lavinamall.ua
автор Стильная штучка • 18 августа 2019
Ответ дляПоэтеСССа
не берут трубку
ПоэтеСССа• 18 августа 2019
Ответ дляКуратор дебошей
не берут трубку
А я чем помогу? ))))

Катастрофа• 18 августа 2019
напротив Макдоналдс останавливается маршрутка,которая идёт с площади Шевченко до Ашан беличи ( тот,что соединён с лавиной)
автор Стильная штучка • 18 августа 2019
Ответ дляКатастрофа
Спасибо !
ЛисАпедная• 18 августа 2019
Вы хотите бесплатно с пункта А в пункт Б недоезжая до лавины?