Дайте подумать• 29 августа 2019
Угадай украинское слово, значение
Давайте поиграем.
Надо написать редкое слово (CAPS LOCK), будем угадывать что оно означает. Обязательно писать где услышали это слово
при ответе обязательно цитировать, желательно прикреплять фото
слово №1 "КАМІЗЕЛЬКА" (Житомирська обл.)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 августа 2019
Ответ дляКатастрофа
поки що тут лише діалекти. Якщо ви знавець, то можливо знаєте значення слова «губи», це не рот. Путня, бамбетель, коралі, кульчики і т.д.
губи-гриби, путня-ведро, бамбетель-деревянный диванчик, кульчики-сережки
Цветов Мне срочно• 29 августа 2019
Ответ дляКисельная барышня
Можливо, те ж, що й станік (ліфчик)?
Так!
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 августа 2019
Ответ дляМая твая не панимать
ВИХОДОК)))
туалет на улице
Переводы с украинского• 29 августа 2019
Ответ дляbrry
картопля, на заході кажуть, а де саме - не знаю
Крумплi з парадичками),додають в зупу
Леди_в_ночи• 29 августа 2019
Ответ дляbrry
ГЛИВКИЙ (Запорізька область) наголос на другу И
ну это просто. Сыроватый, непропеченый
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 августа 2019
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
МИТКА? Наголос на и. ЗУ
тряпка для мытья посуды
Ответ дляКоренная киевлянка
О, то у мами на малій Батьківщині (на Тернопільщині) так казали, мама досі так каже. Варили густу кукурудзяну кашу, а потім її холодну руками їли, як хліб
мамалигу?
але там ще з дом.кукур.муки...вона відрізняється за смаком від мамалмги з маг.муки допустім в Чернівецькій обл.
Згадала 《лопаткИ》(наголос на И)в Хотинському районі = 《пастайки》в Чернівцях та поряд
Переводы с украинского• 29 августа 2019
Ответ дляLozja
Роза садова. Дуже добре з неї варення. :) ’Дівка гарна, як та ружа’)
Ще спалюють руду червоною ганчіркою))
Бяки-козяки• 29 августа 2019
Ответ дляbrry
Це коли тісто не пропеклось, а гливке. Або ще кажуть лизяве
Переводы с украинского• 29 августа 2019
Ответ дляAnjavoloschykk
А у нас лопта.
А в нас йопта)))шучу()
ФОСА
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 29 августа 2019
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ШМІР/ШМІРАК? Зу
технічний бруд
Ilona Kolesnyk• 29 августа 2019
Ответ дляbrry
Недопечений, вологий в середині. гливкий хліб, гливкі пиріжки.