Цветок Мира• 05 ноября 2013

Он точно нормальный?

Чоловік співачки Наташі Корольової Сергій Глушко, відомий більше як стриптизер Тарзан, став співзасновником та обличчям одного з київських стрип-клубів.

Артист приїхав на помпезне відкриття закладу для дам і роздягнувся під музику, пише "Взгляд".

Перед виступом Тарзан запевняв усіх, що на нього можна лише дивитися, а руками чіпати не можна. Однак згодом виявилося, що це не так.

Тарзан відкрив у Києві стриптиз-клуб

Спершу чоловік Корольової розігрів присутніх танцями, а потім витяг на сцену одну з глядачок. Далі стриптизер повністю оголився, поклав жінку на сцену і став рухатися так, ніби займається з нею сексом, причому одяг дівчини також полетів у бік. На цьому Тарзан не зупинився й влаштував такі самі "ігри" ще з кількома відвідувачками закладу.

Танці від чоловіка Корольової

"Це мій дебют у Києві на сцені. До цього, коли я приїжджав сюди, то виступав тільки на корпоративах", - розповів Сергій.

При цьому танцюрист не зізнається, скільки йому заплатили за те, щоб він став співзасновником та обличчям клубу в Києві.

"Я не займаюся комерцією. Я безсрібник. Борщу ось українського поїв, і добре", - зауважив він.

До слова, до Києва артист приїхав без дружини Наташі - наразі Корольова відпочиває на Гоа.

"Хто ж їздить у Тулу зі своїм самоваром", - зауважив Тарзан.

Результат:
вже голосів: 174
83 (47.7%) Мне плевать
67 (38.51%) Не мачо, а чмо
18 (10.34%) Типичный самэц
6 (3.45%) ИМХО в комментах
Eskanna• 05 ноября 2013
это его работа

Eskanna• 05 ноября 2013
а порноактёры снимаются в порнофильмах! это тоже их работа)
Baranovskavala• 05 ноября 2013
Ну а что еще от стриптизера ждать? Королева знала на что шла.
автор Цветок Мира • 05 ноября 2013
Ответ дляBaranovskavala
Мне кажется, что она от него недалеко ушла. Или просто у них уже не семья, а пиар.....
Zola• 05 ноября 2013
А что Вас возмутило? Он же не библиотеку открывать приехал...
Лиленок• 05 ноября 2013
Нормальный, чего не нормальный? Это его кусок хлеба, а имя Королевой рядом еще и масла прибавляет.
Он в своей нише в топе - молодец.
emoch_ka• 05 ноября 2013
Это его хлеб. Публика в восторге, значит все дело он хорошо выполняет.

shkoda_anna• 05 ноября 2013
Так всё правильно, его трогать нельзя) а он может. Ничего ужасного не прочитала, это его работа, его заработок и возможно за эти же деньги жена отдыхает на Гоа. А они как известно не пахнут.
Волшебная палочка• 05 ноября 2013
Автор, вы ни разу не были на мужском стриптизе? То, что он делал, это вполне нормально для такого рода заведений. Он же не подтанцовка, он стриптизер. Это его работа.
автор Цветок Мира • 05 ноября 2013
Ответ дляВолшебная палочка
На стриптизе была, но стриптизёры такого не вытворяли. Мне вообще стриптиз смешной такой. У меня есть один знакомый стриптизёр - он так смешно танцует, прыгает, как кузнечик
Медуза Горгона• 05 ноября 2013
Не поняла, а че ноги не проэпилировал?
автор Цветок Мира • 05 ноября 2013
Ответ дляМедуза Горгона
Не поняла, а че ноги не проэпилировал?
А разве настоящие русские мужики депилируют ноги?