Фрикаделька• 30 августа 2019

Что случилось во Львове?

Хотели приехать на пару дней, погулять по городу, но пишут что горят хим. склады. Какая обстановка?
Кумушка• 30 августа 2019
вже все добре, загасили. Діти ввечері вже гуляли. Горіло десь до 2км від мого дому, з вікно було добре видно чорнмй стовп диму.

LvivLady• 30 августа 2019
На в-ві Ніка Друк вибухнули дві вантажівки, з гумою і з поліетиленом...
Це 10 км від Львова, пожежу ліквідовано ше 18.30
Запаху немає, навіть і не відчувала)
Советничаю тут• 30 августа 2019
Все загасили, злива пройшлась сильна. Приїжджайте. Зараз +19, свіжо.
автор Фрикаделька • 30 августа 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Спасибо за ответ!
Цветочница• 30 августа 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Коли вже хоч краплина до Франківська дійде
Ручки-Крючки• 30 августа 2019
Я в Львівській області, 70 км від Львова. Не дощ, а гроза і ураган. Пів міста без світла вже 5 годин. Куча дерев лежить, пообривало лінії
viter33• 30 августа 2019
Це в селі, де живе мама
10 км. від Львова
Нічого страшного, дощ загасив))
КАПСЛОЧНИЦА• 30 августа 2019
Ответ дляLvivLady
Запаху немає, навіть і не відчувала)
Згодна, не відчувала запаху і не бачила нічого, ще й дощ весь цей час був. Але на пару годин вікна позакривала))
Головне, що загасили...