Джинцы на Флиси• 31 августа 2019
Вступ у музичну школу.
Пишу, щоб виговоритися, бо другий день осад на душі.
Історія така. Дочка, третя дитина в сім"ї, ще з минулого року почала мріяти про гру на фортепіано і заняття в музичній школі. Я сама колись закінчила музичну школу, теж фортепіано, тому уявлення про процес навчання маю. Але, по-перше, дитині вже 10 років, перейшла в 5-ий клас, музична школа на іншому кінці міста і возити немає кому.
Але, об"єктивно, слух у дитини є, обожнює сцену, виступати, бажання займатися просто нереальне, тому вирішили все таки спробувати. Підійшла я в понеділок у музичну, сказали, що трохи пізно в 10 років, але ОК, приходьте в п"ятницю на 14-00 на прослуховування. Жодних заяв наперед писати не треба, спочатку прослуховування. Ну, ніби, логічно.
Приїхали вчора, в 13-30. Дітей- море, напевно 50. На дверях кабінету для прослуховування смсок. Ну я висала і дочку. Вписалися, 19 (!) в черзі, хоча дітей, реально 50-55.
З перших хвилин мені став зрозумілий процес: вчителі школи у мали "договорених" по 5-6 дітей, які вони вже раніше собі відібрали. І список- це був список не дітей, а вчителів.
Одним словом, взяли всіх, залишилася одна моя дитина!!! Запросили нас, години через 2, комісія з 4 чоловік, прізвище спитали, скільки років. Питають : "З яким вчителем?" Я кажу, що ні з яким. Подиву не було меж!!! Але дитину прослухали, попросили пісню заспівати. А вона з тією піснею в школі зайняла 1 місце на конкурсі талантів. Сказала, що може двома руками зіграти невелику п"єсу (я займаюся з нею, вдома інструмент є, ).Зіграла.
В результаті, одна з вчителів, що сиділа в комісії, сказала, що вона "забирає цю дитину собі, а когось з бездарів, що були перед нами випре при першій же можливості". Але в перший клас її зарахувати не можуть, бо вже 100% комплект, а на підготовчий курс!
Дитина радіє, а в мене так паршиво на душі. Ніколи не думала, що вступ в музичну школу "купується". Я свято вірила, що там повинні займатися тільки справді талановиті діти. Якби моя дитина не пройшла прослуховувння, я б навіть не думала бігати і "вирішувати питання"
Мами, чиї діти займаються музикою, а як у вас було?
Маурита• 31 августа 2019
Из всего поста сделала вывод,что ваша бубочка талант,а остальные г...В муз.школе имеют право учиться все желающие.Я музыкант с во,если что.
Гореотума• 31 августа 2019
Молодцы, поздравляю что поступили. Но вы где-то что-то пропустили раз пришли одни без учителя. Талантливым детям везде рады
Джинцы на Флиси
• 31 августа 2019
Ответ дляМаурита
не правильні висновки робите. Ніколи не думала, що для того, щоб в музичну школу попасти, треба ’виходи’ і ’знайомства’ шукати.
До нас колись в школу приходили і записували. Мама вдома тільки по зразку заяву написала і ні разу за 7 років мого навчання в тій музичній школі і не була.
Маурита• 31 августа 2019
Это вы неверно реагируете.Видимо по себе судите,когда говорите про взятки учителям.В муз.школу берут всех,если позволяет нагрузка учителей.Или надо было кого- то выгнать,чтобы принять ваше золото?
Бутербродница• 31 августа 2019
Ой, автор, расслабьтесь. Просто в мае подходят дети и их прослушивают учителя и делают выводы будут брать или нет. Потом на экзаменационной прослушивании забирают себе или нет, у нас так было. Моя ходит, хотели на гитару, там огромный конкурс + свои + желательно мальчики, нас не взяли, а записали на домру, ну такое... Ребёнок ходит, уже 3 класс будет, нравится, у нас в семье музыкантов нет, помочь некому, иногда убивают задания по музлитре и сольфеджио и оценки ср. уровня, хотя в гимназии она не ниже 9к учится, тоже, автор, могу писать много. Но у нас ещё вокальный кружок отдельно ходит, поэтому музобразование на вокале ей помогает, поэтому я и не сопротивляюсь, так как сама напросилась. Получилась творческая у нас))
Маурита• 31 августа 2019
Или вы не рады,что на 19 учителей было 50 учеников,а не наоборот?Вас же приняли,чем вы недовольны?
Джинцы на Флиси
• 31 августа 2019
Ответ дляМаурита
так там в черзі мами і не приховували, що в них все договорено.
Джинцы на Флиси
• 31 августа 2019
Ответ дляМаурита
так не в перший клас прийняли, туди вже набрали, а на підготовчий курс. Типу резерв. Коли хтось вибуде, моя займе його місце.
Бутербродница• 31 августа 2019
А при этом постоянные победы в десятках разных очных и заочных конкурсах, а на музлитре и сольфеджио такие оценки, не доганяю я... как они ставят, но мне не принципиально, намекали на допзанятия, я не согласилась, не хватало ещё там репетиторов))) может от этого ещё.
Бутербродница• 31 августа 2019
А и ещё автор, поздно все-таки пошли, моя с 7 лет, и то жалею, надо было с 6 , чтобы к 7 Кл закончить музшколу пока не начнутся серьёзные предметы физика, химия... Ааа кстати о гитаре, теперь могут нас взять на дополнительных два года и будет гитара))
Я мала подібний досвід, але з художньою школою. Донька ходила 2 поки на гурток. Вирішили постцпати у художкц. Не пройшли, ну ок. Займалися рік у кращому гуртку. Наступного року теж поступали, тебе 10 робіт принести ти папір, олівці, фарби на екзамен. З нами було однокласниця доньки прийшла з порожніми руками, без нічого абсолютно. Не знаю що і як вона малювала, але пройшла, поступила на навчання. Так було прикро вам не передати. Особливо сумно стало коли ця дівчинка через 4 міс покинула навчання.
Рогнеда Карповна• 31 августа 2019
Ответ дляЛеска
Це Ви поступали до школи з 10 роботами чи до училища?
Джинцы на Флиси
• 31 августа 2019
Ответ дляЛеска
просто якось так неприємно було бачити деяких мам, діти яких на грані сліз були (особливо маленькі, по 6-7 рочків), просилися додому. А мами , з кам’яним обличчям ’стій, я кому сказала! Я сказала, що ти будеш займатися музикою, значить - будеш! Я що, даремно домовлялася?!’ Тій дитині може та музика триста раз здалася.
А моя аж плаче, біля фортепіано їсть, спить, пилюку з нього витирає по 2 рази на день.
Джинцы на Флиси
• 31 августа 2019
Ответ дляБутербродница
я розумію, що пізно. Але я хотіла, щоб то був її свідомий вибір. Якось ще 2-3 роки тому вона до музики відносилася спокійно, а зараз прямо горить нею.
Та й водити не було можливості. Зараз буде сама їздити.
Рогнеда Карповна• 31 августа 2019
Ответ дляДжинцы на Флиси
Да, коли моя донька поступала до музичної школи, це теж було дуже нервово і тяжко, і ми потрапили до вчителя не до того, якого хотіли. Але я нічого не платила і не збиралися, усно домовлялися. В результаті як я і думала, та хвалена вчителька виявилася деспотом, але на жаль, наша теж була не краща. В нас більш позитивний досвід був з репетитором по фортепіано. Якби не далеко їздити, я б просто водила дитину, не заради атестата. Уявляєте, ця жінка займалась і з дітьми від 3 років. Такий рівень і така здатність зацікавити дітей без насилля, що більшість вчителів з музичних шкіл і не стояли поряд. Може, якщо дитина марить музикою, Ви пошукаєте їй репетитора? А там може у Вас щось і вирішиться з музичною школою.
Винник• 31 августа 2019
Ответ дляДжинцы на Флиси
та,яка різниця! вона ж вчитиметься!.якщо вже така талановита,то в підготовчому класі гратиме за 3-й.головне, ж,що вчиться!
Анонимба• 31 августа 2019
І таке буває, мою меншу навіть слухати на прослуховуванні не хотіли, бо занадто мала. А тепер тішаться, бо грамоти привозить. У вашому місті одна музична школа? У нас дві. То в одній дирекція з вчителями ціни собі не складуть, а в другій - все абсолютно навпаки, дружня приємна атмосфера і відповідне ставлення до дітей. Нічого, дитина щаслива, і ви порадійте з нею. А там видно буде. Вас напевно в шестирічку беруть?
Покращена• 31 августа 2019
Автор, возможно ещё играло роль то,, то ваш ребёнок третий. В музыкалках не любят льготников. Нас при поступлении учительница спрашивала, нет ли у нас льгот, а то, получается, что платить некому, одни льготники бедные идкт
Бутылка с банками• 31 августа 2019
У нас берут 10 человек на инструмент. Из них все кто ходил год на подготовку т е 5-6 мест будет занято. Дальше добирают не знаю как но сомневаюсь что из 20 прям так все прозрачно.
Открыли платно без сольфеджио всех направляют туда.
А я на шпагате• 31 августа 2019
Ответ дляБутербродница
Вы сейчас удивитесь, но одна моя знакомая пошла учиться в музыкальную школу на скрипку в 50 лет. Но она очень настойчивая. В детстве закончила муз школу на фортепиано и самоучка на гитаре.
Ее взяли. Училась вместе с 7 летками.
Джинцы на Флиси
• 31 августа 2019
Ответ дляПокращена
та ще ніхто нічого не питав і документів не здавали.
Джинцы на Флиси
• 31 августа 2019
Ответ дляА я на шпагате
Ее взяли. Училась вместе с 7 летками.
яка молодець!!
спальное место• 31 августа 2019
В музыкальной школе как и в художественной могут учиться все, и талантливые, и нет. Кто первый поступил, тот и учится. Я думаю, что проблема в том, что на носу сентябрь, а вы только пошли на собеседование. У нас в худ.школе тоже много недовольных родителей которые только ’проснулись’, а группы уже набраны и выгонять менее талантливых детей никто не будет.
Ответ дляспальное место
Не зовсім так, бо є іспити на вступ. До того ж беруть 10 дітей
А що таке 10 дітей для Києва?
спальное место• 01 сентября 2019
Ответ дляЛеска
А що таке 10 дітей для Києва?
Так, 10 дітей це мало, але беруть діток на кількість вільних місць. Іспити проходять в кінці весни або на початку літа, тому хто згадав у кінці серпня місця немає, навіть якщо дитина краще малює або співає, ніж ті хто навесні пройшли конкурс. Автор пізно згадала про вступ в муз.школу.