Ще з цiкавого Посоветуйте хорошего уролога для ребенка +3 Камень в почке,куда бежать? +10 дівчата, мамографію дуже боляче робити? поділіться досвідом +49 Прием у детского врача 3730грн в Добробуте +242 Клініка по очам у Києві +15 Удаление полипа в матке? Гистероскопия, где в Киеве? +18 Узи слюнных желез +11 проктолог Київ +17 Тибет Днепр. Нужны отзывы! +13 Доказові лікарі +18
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення6+1546 Как ужин довел до развода 4+904 В мене сумніви по зміні роботи..2+352 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+252 ещё
Сейчас читают! Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення6+496 Как ужин довел до развода 4+394 Сніданок на схудненні 112+301 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+292 В мене сумніви по зміні роботи..2+122 Приснилось вой сирены в 2,30 ,я проснулась и так и не заснула.+111 Девчули, а кто то следит за судом над Седоковой?+101