Ленка86• 03 сентября 2019

Басейн в спортлайфі для дітей

Добрий день.
Дівчатка, підкажіть будь ласка, хто діток водить в басейн Спортлайф на Лебедева-Кумача?
Які умови в басейні, в роздягальнях, температура води. Читала, що дуже дують кондиціонери - чи правда це?
Поділіться будь ласка своїми враженнями.
Дякую всім.
Скомуниздила• 03 сентября 2019
В раздевалках нормальная комфортная температура. В кабинках некоторых душевых плохо работает сток или сам душ. Температура воды в большом (взрослом) бассейне бывает прохладной(чтобы согреться лучше сразу быстро плавать). Какая температура воды в детском - не могу сказать. Может кто-то ниже отпишется.

тогдалия• 03 сентября 2019
Я, нажаль, не можу прокоментувати цей конкретний Спорт-лайф, але були в дитячих басейнах в чотирьох інших по Києву: у всіх в дитячій зоні дуже тепла вода у басейні для немовлят (30+ градусів), в дитячому басейні близько 27-28 градусів. Але, якщо до зони дитячих басейнів прилягає зона саун, то вентиляція і кондиціонері працюють дуже сильно - після теплющого басейну дитина попадає в холодний вітер.
Muholov• 03 сентября 2019
Там рядом КПИ. Зачем для ребенка тот Спорт лайф?
Мне без сахара• 03 сентября 2019
Ответ дляMuholov
+100%
сама вожу в Спортлайф, ближе ничего нет, у нас хлорируют ужасно, летом в жару, налили больше химии, у ребенка кожа пятнами покрылась!
а в КПИ ходит подруга, очень хвалит, я в студенческие годы ходила, один из лучших гос.бассейнов в городе!