Сундучок с каникулами• 06 сентября 2019
Дорогі форумчанки, порадьте.
Як ви вчинили б, будучи мною? Я всерйоз задумалась розлучитися і залишитися мамою-одиночкою. Мені 27, маю доньку. Я розумію, можливо більше і ніколи заміж не вийду і нікому нк буду потрібна, але ж краще жити самій, аніж жити разом і бути нещасною? Я дуже багато чоловікові пробачила, і побиття неодноразове, багато брехні, зневажливого ставлення. Таких ситуацій було море:а чому я маю для тебе щось робити у 8 березня?ну і шо що то 8 березня?ну і що що я тебе вдарив-сама винна.6 місяць вагітності був пам’ятаю, впала на живіт - вставай не симулюй.плстійнл пішла ти на х***.а потім як ні в чому нк бувало.і ще купа купа всього. Я хочу піти. Раніше переживала а що скажуть родичі і решту..а тепер стало наплювати. Жити є куди йти.
Сундучок с каникулами
• 06 сентября 2019
І завжди так:а ти поправилась, а ти надто худа/тупа/сліпа і так далі..
І багато багато брехні з його боку
Дежурный по кухне• 06 сентября 2019
На вашем месте я б даже не оказалась, милочка, вы беременная падает на живот и ещё советы тут спрашиваете?
Не раскрытый парашют• 06 сентября 2019
Ответ дляГрибной_Дождик
жаргон..манера...вы с мужем одного поля...хотеть не значит уйти
Ото Вы задвинули
Как ей надо было рассказать о действиях супружника? Намеками?
Главный котик• 06 сентября 2019
БЕГИТЕ!
дочь потом за такого же урода и козла замуж пойдет. хоть о ней подумайте.
Сиамская сороконожка• 06 сентября 2019
27 лет все впереди, забудете про него как страшный сон, ищите достойного мужчину, а не чмо
Проработник• 07 сентября 2019
Ответ дляГрибной_Дождик
Жаргон и манера? Да уж...Человек не для этого написал на форум, что бы ему делать такие занудные’замечания’)
Проработник• 07 сентября 2019
Уходите конечно, ничего хорошего Вас не ждёт с таким уродцем. На что надеетесь то?
муха в кедах• 07 сентября 2019
Ответ дляГрибной_Дождик
який жаргон і манера??
лиш би щось ляпнути
жаргон і манера це ваше ’девочкі осьо воно отсюда’
лиш би щось ляпнути жаргон і манера це ваше ’девочкі осьо воно отсюда’
муха в кедах• 07 сентября 2019
а якщо по темі то чим раніше ви підете тим скоріш наладиться ваше життя
тікайте....
не сидіть в болоті
тікайте....
не сидіть в болоті