Фигура мечты• 04 октября 2019

Срочно! Нужен детский ортодонт в центре или левый берег

Нужна пластинка... узкая челюсть
Мало место для прорезывания зубов
@льга• 04 октября 2019
а чого ’срочно’? Якщо вже криво виросли зуби, то це за тиждень не змінити. У нас теж така проблема звернулися в 6 років, сказали що дитина психологічно не готова до пластинок. Пластинки це терпіння і праця. Пластинки нам оділи в 7 років. Носимо півтора року. Перших пластинок вистачило на 1 рік, ми їх розкрутили повністю і наступні замовили.

автор Фигура мечты • 04 октября 2019
Ответ для@льга
А коли треба приходити?
В скільки років
Ирина-V• 04 октября 2019
могу смело рекомендовать Ирину Березовскую

http://www.irinaberezovskaya.com/
Виктория-7f86• 13 октября 2019
Вам нужно попасть сразу к толковому ортодонту, чтобы не доводить дело до брекетов как некоторые “чудоортодонты” любят! Я бы только в Дахно клинику, именно к Киричок!! Мы в восторге