бибизяна• 17 октября 2019
Заспокійливе, щоб відчути себе людиною
Стала агресивною, постійно кричу, сварюся, дратуюся через дрібниці, під руку потрапляють, в першу чергу діти(((( Валер"янка не бере. Постійна втома та апатія в перемішку з нападами агресії робить з мене не керовану істоту. Порадьте заспокійливе хороше, але щоб на сон не клонило, бо й так засинаю на ходу.
Летала_НаМетле• 17 октября 2019
болгарская валериана, пустырник настойка, гидазепам (по рецепту), сироп алора.
бибизяна
• 17 октября 2019
Ответ дляРазгуляшка
Спортик
Реально помогает от многого
А хто с..ку від дивана відірве? ))
бибизяна
• 17 октября 2019
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я вже думала за гідазепам, але боюся, на нього не підсяду?
АгатаХристя• 17 октября 2019
Аллора сильно бьет по мозгам. Когда пила, то иногда слова не могла вспомнить, ночью спросонку не могла понять где я и где туалет, а самый цимес-это полная амнезия на пароли: от сигнализации домовой, от карточек, да от всего, где задействованы цифры. Но зато спокойнааяяя, даже когда охрана приехала на вызов, а я не могла вспомнить кодовое слово от сигнализациии. Отаке...
Брехушка• 17 октября 2019
Вам нужно определить причину такого поведения.
Например, щитовидку проверить.
Ответ дляАгатаХристя
Пью периодами,все ок.Просто спокойная и сон глубркий,хороший.
База_птеродактилей• 17 октября 2019
Ответ дляПуки-куки
фенибут, хочется покричать, а не можешь)))
Страшнючий!
Стервочка• 17 октября 2019
Сколько вам лет? Может, гормоны?
Мне помогал расслабиться бифрен, а вот муж орал, как вы. Вылечился тренажеркой)
бибизяна
• 17 октября 2019
Ответ дляСтервочка
Сколько вам лет? Может, гормоны?
33, після двох дітей хочеться вбивати. От прямо уявляю як б´ю і легше стає( Раніше була спокійна як удав(
ГЛЮкоза• 17 октября 2019
Ответ длябибизяна
В мене те саме. Істеричкою стала. Або плачу, або кричу, або і те і інше. І це після одної дитини ( але він і мертвого дістане). На другу точно не наважуся, бо в псіхушку попаду. Нотта, валер´янка не помагають. Вже даю дитині заспокійливе (лікар виписав), може він стане послушніший і мене попустить