Женщинас• 18 октября 2019

Могут лишить субсидию из за пары отгулов и брльничного

Говорят в отделе субсидий ,что из за 3 отгулов и больничного могут лишить.Куда жаловаться..зп минималка
автор Женщинас • 18 октября 2019
Извините за ошибки

железный занавес• 18 октября 2019
да.
пишите на комиссию.
там слезно объясняете, что и почему.
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
А почему???
Клин_Кляйн• 18 октября 2019
Шутите ? Из-за больничного? Бред
БезникаЯ• 18 октября 2019
зачем на минималке работать?
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
Через комиссию идут только одинокие пенсионеры ( по крайней мере у нас).
Я на работе брала больничные и отгулы (заставляли брать, чтобы не оплачивать вдвойне переработку) и получала субсидию.
Новопоштинская• 18 октября 2019
І одразу ’’куди жалітися’’... На міністерство напишіть скаргу, постанову вони ’придумали’, а спеціалісти виконують свою роботу.
А по-друге, Вам тут правильно написали, справу розгядатимуть на комісії. Якщо є підтверджуючі документи, що хворіли, дозволять рахувати фактичні доходи. Якщо немає поважних причин, можуть добавити штучно в розрахунок 3 мін.зп.

железный занавес• 18 октября 2019
объяснить?
Новопоштинская• 18 октября 2019
Ответ дляБезникаЯ
зачем на минималке работать?
Як навіщо? Щоб субсидію отримати, інші соціальні виплати... А в конверті можуть отримувати ще 2 таких мінімалки.
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
День отгула оплачивается как рабочий. Больничные тоже оплачиваются. Если получается меньше минималки, то организация делает доплату до минимальной ЗП (у меня и такое было!). Субсидию давали.
БезникаЯ• 18 октября 2019
Ответ дляНовопоштинская
інші соціальні виплати - це які?
Новопоштинская• 18 октября 2019
Ответ дляБезникаЯ
інші соціальні виплати - це які?
Малозабезпеченість, наприклад.
БезникаЯ• 18 октября 2019
Ответ дляНовопоштинская
Малозабезпеченість, наприклад.
так там копейки,смысл
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
Вот я вообще не понимаю почему у автора эти дни выпадают??? На официальной работе не могу заплатить меньше минималки. Она и есть доход. Его берут для расчета субсидии.
Новопоштинская• 18 октября 2019
Ответ дляБезникаЯ
так там копейки,смысл
Все індивідуально. Але навіть, якщо в межах тисячі вийде, то люди і цьому раді.
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
Ответ дляБезникаЯ
так там копейки,смысл
Там тоже есть свои нюансы (дети, льготы, статусы).
БезникаЯ• 18 октября 2019
Ответ дляНовопоштинская
бегать унижаться ради таких копеек, проще заработать взрослому работоспособному человеку
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
Ответ дляНовопоштинская
Може ви в темі, підкажуть, як і чому лікарняні випадають і впливають на нарахування субсидії?
Пленница SexShop-а!• 18 октября 2019
Ответ дляБезникаЯ
так там копейки,смысл
Смысл, получая ЗП в конверте, ещё и ’копейки’ за наш счёт получать.

автор Женщинас • 18 октября 2019
Ответ дляНовопоштинская
Бо на больше ума нет
Новопоштинская• 18 октября 2019
Ответ дляГидроусилитель руля
За лікарняні не скажу, а от за відпускні дам відповідь.
Працівнику нарахували і виплатили відпускні у місяці перед початком відпустки, а після виходу на роботу його заробіток за фактично відпрацьований час менший за мін.зп.
Я_готова_ко_второму• 18 октября 2019
да ладно, вон племянница специально развелась с мужем, оформила как мать одиночка. Получает дополнительно пару тысяч
Новопоштинская• 18 октября 2019
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну і те саме з лікарняними. Часто лікарняний подають в бухгалтерію пізніше, тому бухгалтер нараховує зп за фактичні години, а лікарняні вж в наступному місяці можуть бути. Ну і розрахунок лікарняних залежить від стажу працівника.
Женамужная• 18 октября 2019
Анекдот:
Говорят, субсидию не будут начислять тем, у кого ’картопля вродила’)))
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
Але ж рахується сукупний дохід за певний період? Чи дохід то сукупний, а місяці все рівно випадають?
автор Женщинас • 18 октября 2019
Ответ дляГидроусилитель руля
А можно доплатить самому в пенсионный
автор Женщинас • 18 октября 2019
Ответ дляГидроусилитель руля
Без збереження
автор Женщинас • 18 октября 2019
Ответ дляГидроусилитель руля
Три дня без збереження было
Гидроусилитель руля• 18 октября 2019
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Не можна розлучитися і отримувати допомогу одинокої матері. Цей статус надається при отриманні свідоцтва про народження.
Значить вона не працює взагалі, або на мін. зарплату і має 2+ дітей. А чоловік теж мінімальну. І тоді їй дають допомогу малозабезпеченої сім´ї.
Люблю Поумничать• 18 октября 2019
Ну то вам правильно радять.Раз була відпустка без збереження зар платні при мінімалці і стали меньші доходи,то йдете на комісію і пояснюєте.