по скольку многим не дает покоя болталка в теме дарить подарки предлагаю болтать переходить сюда. приглашаем всех желающих
Ответ дляsonita
Девочки, вопрос для всех. ответ важен для меня лично
Какие у вас общие интересы с мужем ? Есть ли такой общий интерес, который является для вас с мужем связующим звеном ?
у нас два общих интереса на данный момент,побыстрейбы заехать в новый дом,второй интерес как правильно воспитать детку подростка,а ну и третий вырастить птишек,шоб было шо кушать...
Kukusja2013• 21 мая 2014
Ответ дляAPSI-DEIZI
ото ж((( кому он мешал,сказал, что там кариес надо пломбировать
в мене за вагітність таке дупло в зубі зробилось що бомба, вбили нерв, а зуб так само болів, лікар казав,що то може бути запалення аж аж на самому дні, не знаю як пояснити і в такому випадку жодне пломбування не поможе тільки рвати...але запломбував, то тьфу-тьфу через тиждень той біль пройшов...а до нього двічі ходила нерв добивала
живучий гад виявився
Зате тепер маю чистий спокій
живучий гад виявився
Зате тепер маю чистий спокій
Kukusja2013• 21 мая 2014
Ответ дляsonita
КНИЖКИ!!!))) в нас вже немає куди складати і як прочитаємо кожен свою, він полюбляє фантастику а я щось життєве,жанр та стиль типу Марка Вовчка, то потім обговорюємо. Ну і наша мацьоха куди ж без неї)))
Маруська04• 22 мая 2014
Девочки ну скажите пожалуйсто что я такого плохого зделала,что мне в душу так наплевали???я просто отменила бронь,так как не знала,что она мне посылку отправила....обидно до слез....
Ответ дляСтойкая
Привіт, вже доповзла
Віддихуюся.
Привіт, дівчата!
Оксанко, добре, що ти тут. ось що знайшла на племінничку.
1) Червоні кломпи (дерев*яна підошва) 20 см.
2) Легкі вуличні капці з ортоп. устилкою приблизно 19 см в місці, куда стає ніжка.
3) Туфлі лакові бордові19 см устилочка. Тут на одному підборчику протерлася резина, але на функціональність ніяк не впливає (ф.4).
Глянь, будь ласка, може, щось підійде.
Ответ дляGelena33
Привіт, дівчата!
Глянь, будь ласка, може, щось підійде.
Привіт, дякую, я б взяла їй все
Туфлі лакові 100% візьму, в неї тепер ножка рівно 17,5 см, то на осінь якраз добрі будуть в школу. А шлепки напевно на наступний рік добрі будуть. Дивися сама.
Ответ дляsonita
Лина, кукуся , Юля, Аня - спасибо девочки! Вы мне помогли чуток
( Юля особенно
)
Кукуся, как тебя зовут? А то я всё кукуся да кукуся..
Меня Юля зовут
( Юля особенно
) Кукуся, как тебя зовут? А то я всё кукуся да кукуся..
Меня Юля зовут
А я не помогла, довго думала, що відповісти і визначила, що спільний інтерес у нас діти
. А так ми навіть по всіх гороскопах протиположності. Але вживаємося прекрасно.
Ответ дляСтойкая
Привіт, дякую, я б взяла їй все
О, ну так це ж добре! Я боялася, що тебе дерев*яні злякають) А моя доня в них до садочку з задоволенням ходила (хоча вони важкенькі).
А як 17,5 см, то ще й такі докладу влітку бігати, вони 18 см по устилці, може, хлопчику підійдуть.
Kukusja2013• 22 мая 2014
Ответ дляsonita
( Юля особенно
)
Меня Юля зовут
( Юля особенно
Меня Юля зовут
Оля)) А кукуся то наша Надійка ще в животику була, от і кукуся
Kukusja2013• 22 мая 2014
Ответ дляСтойкая
О в мене в хаті два скорпіони: мала і муж в різницю пару днів, думала на 30 років подарунок зроблю,але доня передумала
родилась через 4 дні)) Я близнюки, впринципі підлаштовуюсь під характер мужа,але змія по східному,то коли мене розізлити,то літає всі і вся
Ответ дляKukusja2013
у меня муж тоже скорпион,а дочка близнецы-змея,а я львица,но какая то мягкотелая блин...
Kukusja2013• 22 мая 2014
Ответ дляLinusy
приятно познакомиться,я Лина,подпольная кличка Линуся
Взаємно