ОйЙой• 18 ноября 2019
Комбінезон Некст для хлопчика
Не можу зрозуміти, ось такий комбінезон на 98-104 см, по замірах дивлюсь а там Шаг 30 см лише. Це ж розмір 3-4 роки, у нас в звичайних штанцях по 36 см шаг іде.
Чи цей комбінезон розрахований під такі чоботи, як на 3 фото?
Підкажіть будь-ласка, може хто такий брав, чи не короткі там штанці.
Печальки.нет• 18 ноября 2019
зайдіть у групу некст.ру вконтакті,там купа замірів.Якщо немає-спитайте ,загрузіть фото комбеза і задайте питання по замірам
ОйЙой
• 18 ноября 2019
Ответ дляПечальки.нет
Дякую, зайду!