ОйЙой• 18 ноября 2019

Комбінезон Некст для хлопчика

Не можу зрозуміти, ось такий комбінезон на 98-104 см, по замірах дивлюсь а там Шаг 30 см лише. Це ж розмір 3-4 роки, у нас в звичайних штанцях по 36 см шаг іде.
Чи цей комбінезон розрахований під такі чоботи, як на 3 фото?
Підкажіть будь-ласка, може хто такий брав, чи не короткі там штанці.
Печальки.нет• 18 ноября 2019
зайдіть у групу некст.ру вконтакті,там купа замірів.Якщо немає-спитайте ,загрузіть фото комбеза і задайте питання по замірам

автор ОйЙой • 18 ноября 2019
Ответ дляПечальки.нет
Дякую, зайду!
Розавенная• 18 ноября 2019
Нужно смотреть по длине комбинезона
Молчунья• 18 ноября 2019
Та я б такую длину штанины не брала,коряво смотрится
Алиса8132• 19 ноября 2019
У нас точно такой как на первой фотке в размере 98-104