Блондинка в Законе• 20 ноября 2019
Мене тягне до жонатого
І я теж заміжня,троє дітей,чоловіка люблю ,але недавно познайомилась з одним чоловіком і відчуваю що мене до нього тягне. Він одружений,другий шлюб,дітей нема. Я розумію що ніколи б недопустила нічого більшого на 100 % але неможу зрозуміти те що відчуваю ,це пройде,це нормально,таке буває?
Блондинка в Законе
• 20 ноября 2019
Ответ дляСметчица
А одружений що говорить?
Нічого,я розмовляю тільки по роботі,ніяких натяків ,бачу рідко,стараюсь уникати,але в душі..
Блондинка в Законе
• 20 ноября 2019
Ответ дляМир Мир Мир!
ну вітаю! ви шльондра!
Чому ?в нас нічого нема і небуде
Жабры жабы• 20 ноября 2019
Більше цікавить, коли ви з трьома дітьми ще з чоловіками знайомитись встигаєте. Поділіться секретом, а то у мене всього двоє, а часу обмаль.
Блондинка в Законе
• 20 ноября 2019
Ответ дляАйболитная
Чем он вас привлек?
Незнаю ,повна протилежність чоловіка, чоловік красивий,він неприваблевий,худий , алеє в ньому щось таке ,відчуваю що може захистити ,зрозуміти ,якось так(
Блондинка в Законе
• 20 ноября 2019
Ответ дляЖабры жабы
На роботі) часу теж невистачає )))
Блондинка в Законе
• 20 ноября 2019
Ответ дляМания-Величия
ваша песенка спета
увы
Я б ніколи не пожертвувала сімєю заради іншого чоловіка,просто дивно з себе ,таке вперше
Сметчица• 20 ноября 2019
Ответ дляБлондинка в Законе
Так он жонатий або одружений?
Айболитная• 20 ноября 2019
Ответ дляБлондинка в Законе
Не морочьте себе голову и не ищите проблем. Вот эти зародившиеся чувства, эту энергию распирающую вас направьте в созидательное русло, сделайте что-то полезное и приятное для себя.
Айболитная• 20 ноября 2019
Ответ дляБлондинка в Законе
Обычный он,
просто ореол привлекательности и таинственности присутствует, пока вы его не узнали поближе)
Языката Хвеська• 20 ноября 2019
Ответ дляБлондинка в Законе
Ох уж эти женщины,уже мечтает о том как он ее с тремя детьми заберет
Кима_кепка• 20 ноября 2019
просто встретили человека из своей стаи, для женщины это нормально хотеть мужчину, не нужно себя за это стыдить
Бибер-анонимер• 20 ноября 2019
Ответ дляКима_кепка
кстати да... прямо таки, хотеть другого - преступление... это же природные инстинкты... такое ощущение, что тут сидят старые бабки... осудили уже...