Фиктивная• 30 ноября 2019
Хто може навчити викупляти з іноземних сайтів?
Добрий день , хочу навчитися викупляти з іноземних сайтів, скільки це буде коштувати? І хто займаєтся, вигідно на цьому заробляти? Дякую вам за відповіді)
Карапулька• 30 ноября 2019
Ніхто тут не навчить. Люди цим заробляють. Пробуйте самі. З найпростіших магазинів. Є інформація на сайті шу. Та ще одному, шоплелпер вроді.
Або за гроші може хтось вчить.
вареный_look• 30 ноября 2019
Ответ дляКарапулька
Або за гроші може хтось вчить.
Так автор же предлагает обучать её за деньги.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 30 ноября 2019
Здесь вряд ли кто-то научит, ушли с советчицы давно те, кто мог рассказать. Идите на Шу, там все расписано от и до.