Первоклашка Я• 06 декабря 2019
Біокамін - у кого є? Класно??
Буду в ванній кімнаті робити ремонт з нового року.
Між ванною та унітазом буде перегородка гіпсокартонна.
Хочу зі сторони ванни вмонтувати біокамін - для романтік та якогось затишку/дод.тепла (мені вєчно холодно бути роздягнутою)
У кого є ? Чи реально він віддає якесь тепло ? (Мова не про основне чи додаткове опалення,там змійовик поруч буде) І чи не виглядає так,коли дивишся на нього ,що краще б його не було?
Первоклашка Я
• 06 декабря 2019
Ответ дляКопуша
У ванні камін? Це щось новеньке!
Він маленький ,37 на 65 , а ванна 12 кв.м
Братья Капли• 06 декабря 2019
В ванной ?Это что то новенькое!Лучше красивый полотенцесушитель повешать и сделать теплый пол .
Первоклашка Я
• 06 декабря 2019
Ответ дляБратья Капли
Там вже є змійовик і тепла підлога
А яка краса може бути в змійовику? Нема романтики ніякої
Сиреневенькая• 06 декабря 2019
У нас биокамин. 2м длина, красиво, но нужно соблюдать технику безопасности и расчитывать величину от общей площади.
Первоклашка Я
• 07 декабря 2019
Ответ дляСиреневенькая
Дуже дякую -почитаю за техніку безпеки!!
Первоклашка Я
• 07 декабря 2019
Ответ дляЛизочек
Красивый полотенцесушитель?
я ось теж так подумала
Сосиска_Втесте• 07 декабря 2019
Ответ дляПервоклашка Я
ціна питання 1500 грн
Дешево , точно 1500 грн?
Первоклашка Я
• 07 декабря 2019
Ответ дляСосиска_Втесте
Дешево , точно 1500 грн?
так,на ПРОМі є,він же не великий)
Грабля• 07 декабря 2019
Ответ дляБратья Капли
А новенькое это плохо?Чем лучше полотенцесушитель?Или просто потому,что никто так еще не делал?
Первоклашка Я
• 07 декабря 2019
Ответ дляГрабля
Оце так точно!))
Так сприйняли це,ніби я невість що хочу зробити...привикли копіювати все з картинок або в сусіда,а своєї фантазії немає)