Результат:
вже голосів:
81 (59.56%)
Улучшится
55 (40.44%)
Ухудшится
Ответ дляIlona Kolesnyk
Мда(
По перше не посадять. По друге Порошенко впорівнянні з Коломойським, Ахметовим, Пінчуком ітд бідний родич - от цих би посадить не помішало)
Якщо не помиляюсь, саме ви колись дуже переймались, щоб ваша дитина взагалі не чула російську мову, щоб досконало володіти українською... То підсказую вам, що ’не помішало’ це русизм,тобто суржик. Почніть із себе)))
З повагою, російськомовна громадянка України.
Ilona Kolesnyk• 13 декабря 2019
Ответ дляyellenna
А я знаю) Але дякую. Я як переживала. так і переживаю.
Ilona Kolesnyk• 13 декабря 2019
Ответ дляyellenna
І помішати, як і пожар і решта на перший погляд русизмів присутні в Українській мові. Тому чому б їх не вживати)
Ответ дляIlona Kolesnyk
все равно режет ухо... я сторонник того. чтобы если культивировать украинский язык, то только чистый, без суржика, и и местечковых диалектов, т.к. иначе, сам по себе мелодичный украинский язык, звучит коряво и становится неприятным для слуха.
Ответ дляIlona Kolesnyk
конкретно у вашому текті ’ ..По друге Порошенко впорівнянні з Коломойським, Ахметовим, Пінчуком ітд бідний родич - от цих би посадить не помішало...’
то більш гармонічно підходить ’ не завадило б’ замість ’не помішало’ . Тому що звучить. як суржик..
Ilona Kolesnyk• 14 декабря 2019
Ответ дляyellenna
Звучить. але суржиком не є. Тому не бачу протизаконного в такому виразі. Але я всіма руками ЗА діалекти, вони є у всіх країнах не тільки в Україні. І жодна країна цього не соромиться, тому і я спокійно до цього відношусь. І різню літературну мову і розмовну)