Эт вернячОк• 20 декабря 2019
Чому шахраї хочуть оплату лише через приват 24?
Зараз шукаємоь квартиру на оренду, звичайно багато шахраїв, хочуть оплату як завдаток, що ми будемо точно брати. Але пишуть лише через приват 24,не через термінал.
Цікаво чому? Яка їм різниця? Їм ж головне лохи , які скинуть.
Папобус• 20 декабря 2019
А почему Вы решили что они мошенники? Может они как раз вас в мошенничестве подозревают
Мадам БрЮшкина• 20 декабря 2019
шахраї як раз через інші банки проплат хочуть
тому що в приваті іх першим ділом і заблокували.
Чукча Мукча• 20 декабря 2019
они то как раз и не мошенники.
они хотят видеть в платеже ФИО отправителя и знать с кем дело имеют.
Мама фифти цента• 20 декабря 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Не блокируют. Я оплатила, мне товар не прислали. Позвонила на горячую линию приват, мне девушка сказала, что если будут ещё заявления, то может быть, а лучше идите в полицию..
Мадам БрЮшкина• 20 декабря 2019
Ответ дляМама фифти цента
ідете в поліцію а потім з копією заяви в приват банк
тоді блокують.
Эт вернячОк
• 20 декабря 2019
Тому що орендуємо не вперше. І це є одна з видів обману. І зараз 90% всіх саме так пишуть. Ви вважаєте,що я платина платити гроші за те, щоб вона точно знала, що ми прийдем чи будемо перші в списку? Звичайно ні) І всі власники одночасно зараз за кордоном? Вони так пишуть, щоб платили за першість)
Эт вернячОк
• 20 декабря 2019
Ответ дляПапобус
Бо ми хочемо прийти подивитись, а вони хочуть гроші, як гарантію що ми прийдемо. Коли питаю, номер вулиці, щоб знати куди, вони не кажуть, бо хочуть лише гроші)
Мама фифти цента• 20 декабря 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
тоді блокують.
вона мені цього зразу не сказала, а вже тиждень пройшов.
неДоПриличий• 20 декабря 2019
Ответ дляЭт вернячОк
Это афера.
Эт вернячОк
• 20 декабря 2019
Ответ дляКапуста Маша
Это афера.
Знаю. Але цікаво, чому вона сама просить через приват 24, а не терміналом.
Эт вернячОк
• 20 декабря 2019
Дівчата, якщо ви десь побачите таку аферу, не ведіться. На жаль, багато людей вірять їм. Вони скинули і паспорт, і витяг на власність, але це фотошоп, такі ж документи є на інше ім´я і квартиру. Може когось застережу .