Пурген• 21 января 2020
Як можна було так лоханутися?
Більше ніяк не можу описати цю ситуацію.Два роки назад робила біометричний паспорт,схопила і побігла, прихопивши свій і дитячий.Завтра він мені потрібен,коли дістала,а там моє прізвище записано не вірно,замість першої букви G стоїть H.Тепер йти,як за новим,ті сами умови оплати?Якби відразу побачила,а так два роки пройшло.
Ширли-Мырли• 21 января 2020
Ответ дляПурген
Наступна а.
и я Hanna в биометр ,а в укр Ганна..уже 3 раза была в Европе по новому паспорту
Скоро_вчера• 21 января 2020
Ответ дляПурген
Я маю ще один звичайний паспорт закордонний,там Galino.....а ,а тут Halino...а.Тим більше завжди на англійській було G.Що помінялося?Де можливо прочитати,буду дуже вдячна.
Ви могли написати заяву, з проханням зберегти транслітерацію з старого паспорту. За замовчуванням пишуть H. У мене перший паспорт з G, наступні 2 робили через заяву з G замість H
Пурген
• 21 января 2020
Ответ дляСкоро_вчера
Якби ж знала.
Ширли-Мырли• 21 января 2020
Ответ дляТётя Хрюша
Я Ганна и в обычном загране 2010года я Ganna, в биометрике за 2018й уже Hanna
и я
А_я_ЛОЖУ!• 21 января 2020
Ну так все правильно, это правила нынешней транслитерации.
Я Ганна, в паспорте Hanna
ХвостПистолетом• 21 января 2020
Ответ дляКредитная
Нет, такие правила новые у меня у мужа теперь не igor в ihor
Не знаю, как вашему, а моему очень не нравится. Хочет менять и писать заявление на igor