Заместитель автора• 27 января 2020
Видели уже? Джоин ап приостанавливает полетную программу в Китай
Чебуратор• 27 января 2020
Текст нужно давать, а не ссылку.
Join UP! повертає своїх туристів з Хайнаню. Усі наші громадяни повернуться додому рейсами 29 січня та 1 лютого.
Від самого початку ми уважно стежимо за розвитком ситуації з коронавірусом, що спалахнув у Китаї. Незважаючи на те, що Всесвітня організація здоров’я на даний момент не розцінює цей спалах як надзвичайну ситуацію світового масштабу, а Міністерство здоров’я України та Державіаслужба не рекомендують припиняти сполучення між країнами, ми ухвалили рішення призупинити польотну програму до Китаю на період з 3 лютого по 28 березня. Безпека наших туристів має для нас найвищий пріоритет.
Туристи, які вже придбали та оплатили тури на острів Хайнань на найближчі тижні, мають право на повернення вартості туру. Також вони мають можливість обрати альтернативний варіант для мандрівки – зокрема, Шрі-Ланку, Єгипет та інші напрямки.
Сплюшка• 27 января 2020
Это должны были сделать на законод. уровне. Приостановить. А не ждать... Но у нас в стране как всегда, все через то самое место.
Заместитель автора
• 27 января 2020
Ответ дляЧебуратор
Текст нужно давать, а не ссылку.
Не успела вставить. Сын подбежал и ноут выключил. Но суть то ясна. Я даже удивилась, что наши позаботились в этой ситуации. А то, обычно, ждут, пока петух не клюнет
Пэрисхилтонша• 27 января 2020
Ответ дляСплюшка
ну это тоже не должно быть просто пуком на законодательном уровне.
вот ВОЗ сказала, что все норм
Дружная семейка• 28 января 2020
Ответ дляПэрисхилтонша
вот ВОЗ сказала, что все норм
А потом передумала, и сказала, что все плохо...