Пушап Ми• 28 января 2020
Порадьте красиву пісеньку на укр мові бажано. Дитина співатиме сама
Низькі ноти вона не може брати
Треба щось вище і мелодійнн
Не реп - бо виходить наче вона не співає а вірш читає
Треба щось вище і мелодійнн
Аноним Завхоз• 28 января 2020
Пісня Тіны Кароль про Україну... Мамині слова-а-а-а, Україна - це я-я-я... А скільки років дитині?
Дама_с_караваем• 28 января 2020
Дивіться дитячі пісні Наталії Май, або Лесі Горової. Є дуже багато гарних, вибирайте, і діапазон різний.
КоролеВешна• 28 января 2020
Скільки дитині років? У Могилевської «Місяць по небу ходить», гарна. У Федишин «Долоньки, сина та доньки» (щось таке).
Пушап Ми
• 28 января 2020
Ответ дляАноним Завхоз
Цю вже співали
Дякую
Пушап Ми
• 28 января 2020
Ответ дляКоролеВешна
8 років
Вже 2 клас
Пушап Ми
• 28 января 2020
Дитина вибрала пісню Ельзи (з Мультику) але там треба низький голос
І вона читає його просто як вірш
Первоклашка Я• 28 января 2020
пісні Алли Мігай - дуже красиві мелодії, не банальні, як у тієї ж Май. Легкий для дитини темп, ритм і діапазон. На слова гарних дитячих поетів, а не графоманів.