220В• 06 февраля 2020

як заблокувати людину?

дорогі дівчатка , порадьте як заблокувати людину. бронювала річ перед новим роком , морочила тиждень голову , самі розумієте , що у цей період пік продаж. потім відмовилась. бо нібито я вказала у оголошенні що то сукня певної фірми. не було ні у назві оголошення того слова , ні у описі. тепер строчить відгуки і робить з мене винну усього . я їйі скрін екрану кидала , де реальоно не було нічого. до людини не доходить , не хочу псувати собі через одну розумну репутацію! допоможіть
Шопингмонстр• 06 февраля 2020
Так покупки не было, жалуйтесь администрации.

Асталависта бэйби• 06 февраля 2020
Перейдите в ЛС и там выберите список, чёрный. Но в гостевой это ей не помешает писать вам. Так что обращайтесь к администрации сайта
автор 220В • 07 февраля 2020
дякую!!!!
автор 220В • 07 февраля 2020
написала адміну , надіюсь розберуться!