Каменная Фрося• 22 февраля 2020
Потрібна порада. Продавець відмовляється на повернення товару.
Дівчатка, можливо хтось був в такий ситуації і може порадити, що робити. Замовила на кідстафі дитячу куртку. Отримала, але іншу модель. Продавець відмовляється на повернення.
Говорить, що немає підстав на повернення. Оскільки, моделі одинакові.
Замовила фото #1, а отримала фото#2.
Дитині терміново потрібна куртка, а ще одну купити можливості взагалі немає.
Замовила фото #1, а отримала фото#2.
Чумачечая_• 27 февраля 2020
Ответ дляT@нечк@
Дівчатка, всім дякую за поради та підтримку. Продавець зателефонувала, погодилася на повернення.
Поздравляю!