лаМпочка• 29 февраля 2020
Девочки, Полтава и область.Найдены документы.
Копирую с фб.......Возможно , здесь есть знакомые этой девочки. Доброго дня! Сьогодні вранці, на вулиці, неподалік парковки аеропорту «Київ» (Жуляни), знайдено невеличкий жіночий чорний рюкзачок в якому знаходиться косметичка, книжка- розмовник з італійського та український закордонний паспорт на ім‘я Мулько Дарини.( дата народження 10 серпня 2000р.)
лаМпочка
• 29 февраля 2020
Ответ дляКошка Мурка
На ворк есть ее контакты.
Контакты показывает только зарегистрированным?
Почемучка• 29 февраля 2020
Ответ дляЛевый Локоть
Ага. Работодателям(
лаМпочка
• 29 февраля 2020
Урааааа!!!! Подяка усім небайдужим, хто долучився до поширення інформації, викладеної в даному повідомленні!! Дарина вийшла на зв‘язок, здійснено обмін контактами. На даний час,вище зазначене повідомлення,не актуальне!