Викасикрет• 05 марта 2020

Чого уряд пішов у відставку?

Трішки прогавила, нічого не розумію.
Де сильна команда?
Яка реакція 73%?
Гордая_птичка• 05 марта 2020
Ответ дляВикасикрет
Я рано лягала спати. Й не дивилась новини. Сьогодні включила, й ніяк не зрозумію, що відбувається.
та лягайте вже

Гордая_птичка• 05 марта 2020
Ответ дляВикасикрет
А ви, як представник зеелекторату, задоволені своїм вибором???
полностью, такой мимишечка
Разгуляшка• 05 марта 2020
Потому что столько у них уже загонов было ...стыдоба, взять хотя бы того с собакой за газ.
автор Викасикрет • 05 марта 2020
Ответ дляРазгуляшка
собаку я еще застала.
Весотехник• 05 марта 2020
Ответ дляПечальки.нет
Щас прибежит Политейка-Вихола и бабой Марией наперевес, они всем тут покажут зебенькину мать
І розкажуть, чому у всьму поганому винен Порошенко і що він вставляє палки в колеса Бубочкиного велосипеда.
Весотехник• 05 марта 2020
Ответ дляВикасикрет
Втомлювалися на роботі.
Приходила й падала.
Від сміху
Печальки.нет• 05 марта 2020
Ответ дляВесотехник
Ага))) і фігня, що ровер давно без коліс, а бубочка їде голою дупою бо негибльованій дошці. Все одно винен Порошенко
Весотехник• 05 марта 2020
Ответ дляГордая_птичка
полностью, такой мимишечка
Класно саме таеі характеристики мабть бути обов´язковими для Президента країни.
Який портрет бубочки Ви би порадили? Обираю собі об´єкт, на якому буду давати вихід негативним емоціям (плювати на нього)
Весотехник• 05 марта 2020
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Это такая тактика....
Этотеще не последний км.
І ще не всі кварталівцв і іх куми побували при владі.

Весотехник• 05 марта 2020
Ответ дляВикасикрет
Як не справляються???
Нові обличчя???
Сильна команда!!
Презік на веліку.
Команда технократів (закреслено) казнокрадів
Ніякого кумівства
І т д.
Гидроусилитель руля• 05 марта 2020
Ответ дляПечальки.нет
Да? А чего ж тогда воют до сих пор, что надо было дать Янеку досидеть ?
А причём тут Янык до уряду?
Я инженер, меряю от 1• 05 марта 2020
Ответ дляВикасикрет
Втомлювалися на роботі.
Приходила й падала.
Яка у Вас зарплата? Мені цікаво скільки коштують непосилтні труди. Мені 22-23 за непосильні пропонують, боюсь заггутись в думаю чи це достатньо щоб так напрягатися..
Атаманша• 05 марта 2020
Ответ дляПечальки.нет
Порошенко один из виновников того, в каком состоянии страна сейчас. Кого не поставь, пока не понятно, как расхлебать и сколько лет уйдет
Атаманша• 05 марта 2020
Ответ дляПечальки.нет
Так нечего было беркутню сгонять и бить людей? Кто запрезал цивилизованно хряко-команде решать вопрос?
Каких людей? Которые коктейлями молотова и брущаткой угощают? Да таких и надо паковать .так как это дестабилизация в стране..из-за кучки людей, которые абсолютно по разным причинам там были, подставили под удар весь народ.
Атаманша• 05 марта 2020
Вы Пороха и команду защищаете/отбеливаете??? А кто ответил за организацию беспорядков??
А захват отделений полиции и прочего в городах-это митинг??? Патриотизм??? Что это???