Курс капусты• 08 марта 2020
Як вмовити маму пролікуватися від гепатиту?
Моя тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2561913.Я переживаю.В мене вже невроз нав´язливих станів.Стосунки з мамою із-за цього погіршились.Я вже перегинаю палку,бо постійно на нервах.Прошу пролікуаатись.Даю на це гроші.Вона сердиться.Каже,що від мене доброго слова не почуєш,що я зробила вже її такою заразною,бо до всього чіпляють,то ложка,то кружкато в дитини царапина.Я в розпачі.Мама каже,що не хочу її пролікуааьи,а просто боюсь,що не заразила мою дитину.Одним словом плачу цілий день.Попросила вже вибачення ,не хоче мене слухати.
вкусносися• 08 марта 2020
Ну так скажите, что да, боитесь. А она не боится заразить? Или ей плевать на внучку? Всякое может случится... Не дай Бог.
Автор, я Вас понимаю, сама тоже очень мнительная...
Курс капусты
• 08 марта 2020
Ответ длявкусносися
Я постійно напружена.Мені інколи здається,що єдиний мій вихід вийти у вікно.З чоловіком стосунки хренові,зараз в батьків.А тут по-своєму.
вкусносися• 08 марта 2020
Ответ дляКурс капусты
В окно это тоже не выход, а как же ребенок? Только ради него стоит держаться.
Как нефиг делать• 08 марта 2020
Ответ дляКурс капусты
То ще варто спробувати,хоча нема гарантій що вилікує. У мого батька геп. Підтип той,що найгірше піддається лікуванню. Раніше дуже дорого було,зараз з цим простіше,але вже вік. По аналізам все ок,навіть кількісний показник зменшився,п´є реп´яшок щодня замість чаю . Лікувати категорично не хотів бо дорого
Как нефиг делать• 08 марта 2020
Ответ дляКурс капусты
В побуті не можна заразитись,лише через кров
Курс капусты
• 08 марта 2020
Ответ дляКак нефиг делать
А в побуті крові не буває.Дитига мала постійні царапини
Я_поехала• 08 марта 2020
А чого вона не хоче лікуватись? Що вже помирати хоче? У родички (їй 59 р) був гепатит С , то цими новими препаратами десь за півроку вилікували. У місяць на ті таблетки десь йшло 5 тисяч грн. (Це було два роки тому). Але хоч і гепатит вилікували, але він спричинив цероз печінки.
Курс капусты
• 08 марта 2020
Ответ дляЯ_поехала
Грошей в мене брати не хоче.Своїх так багато немає.
Курс капусты
• 08 марта 2020
Ответ дляЯ_поехала
Може я себе неправильно вела.Я не знаю.З однієї сторони розумію,що мама не хоче зла дитині,а з другої все це може статись випадково.Я стараюсь завжди слідкувати за цим і прошу її.Вона сердиться.Я розриваюсь.Мені капець погано
Жертва интернета• 08 марта 2020
Автор, потратьте деньги на сьемное жилье для себя и для дочери. И ограничьте контакт с мамой. Может, так ей дойдет. У меня тоже такая мама: что ни проблема со здоровьем, лечиться не надо, потому что уже пора помирать. Я отпустила ситуацию, она мне не подвласна.
Я_поехала• 08 марта 2020
Ответ дляКурс капусты
Заспокойтесь. Почитайте про гепатит, інформації багато. Те, що вона не хоче лікуватись, то шкодить собі. А дитину вона не заразитьзаразить.
Курс капусты
• 08 марта 2020
Ответ дляЖертва интернета
Я справді хочу щоб вона була здорова.Це ж мама.Вперта дуже.Не знаю,якими ще методами її вмовляти.Від того,що вона не хоче лікуватись,дитина мала,по-своєму тяжко,з чол.стосунки хренові.Я постійно напружена.Вже якийсь депресняк.Я реально не знаю що робити.Знімати житло не варіант.Я в декреті.З чол.жити-теж до пори до часу.
Как нефиг делать• 08 марта 2020
Ответ дляКурс капусты
Треба кров до крові аби заразитись
Кима_кепка• 08 марта 2020
Какие же у нас люди темные. Внимательно изучите информацию про гепатит. В быту заразиться невозможно! Хоть с царапинами, хоть без!