Україна понад усе!• 28 марта 2020

А що це за лохотрон гуляє інтернетом?Про якусь тисячу кожному від уряду.

І посилання є, потрібно заповнити форму якусь.Бачу вже і на фейсбук також приплили.Що це?
автор Україна понад усе! • 28 марта 2020
Шахраї розважаються?
Мамзелькин• 28 марта 2020
Месяц уже все богатые теперь. На бумагу хватит
Ответ дляМамзелькин
Пышечка• 28 марта 2020
Это там где горилла?
Ответ дляПышечка
Это там где горилла?
Ні ,такого не бачила.Просто написано в заголовку Уряд нагородить кожного хто сидить удома тисячею грн в тиждень.Ну і по сценарію,класика жанру ...силка
Ответ дляПышечка
Это там где горилла?
...ще забула’заповніть тому за посиланням’Отак написано.
ИринаК1976• 28 марта 2020
Ответ дляУкраїна понад усе!
когда нажмете на ссылку, то появляется фото с обезьяной-гориллой которая показывает ’фак’
Ответ дляИринаК1976
Бывшая блондинка• 28 марта 2020
Ответ дляУкраїна понад усе!
Да,это прикол гуляет,а не фейк
ПростоБелка• 28 марта 2020
Ответ дляУкраїна понад усе!
Зайдите, заполните
Зубачистка• 28 марта 2020
Уряд нагороджує перебування вдома виплатою 1.000грн на тиждень

Перейдіть за посиланням та заповніть форму для отримання виплат.

external-preview.redd.it/vxPXEGgL4v8mCGw06IFGsmJNtqWQg-z60xQQ79dHKPY.jpg?auto=webp&s=db7685262e9b352a4888e547f52a244e2ea2cb9f