Ваша прЭлесть• 09 апреля 2020
я одна така
лінива, колись мила посуду і мріяла про посудомойку. Зараз миє посудомойка, а я лінуюся навіть витягти посуду і розкласти. Робот пилосос , пралка , куча дрібної техніки, а мені треба ще робота який буде це все сключати і так далі. В хаті срач(
Оченьценная• 10 апреля 2020
наконец-то приятная душе тема)) никто не рассказывает, как по сто раз на дню уборку делает
Не любовница• 10 апреля 2020
Ответ дляОченьценная
Вот он, реальный позитив)