Чижик Пижик• 10 апреля 2020

Похвастайтесь своей летней сумкой или рюкзаком.

ЧукИГеки• 10 апреля 2020
У меня одна 5 лет на все случаи

Украиночка• 10 апреля 2020
Ще не приехала. Жду
Борода• 10 апреля 2020
Пульт от линолеума• 10 апреля 2020
У меня такие
Гадаю_По_шнуркам• 10 апреля 2020
Ответ дляПульт от линолеума
У меня такие
Прикольная вторая.
Сплюшка• 10 апреля 2020
Вот приехала ..)
Магиня• 10 апреля 2020
В мене всі не сучасні, хвастатися нема чим, хоч і коштують деякі не мало, але вже не той фасон(. Хотіла в cos взяти але прогавила, ну і не дуже зараз треба
Пульт от линолеума• 10 апреля 2020
Ответ дляМагиня
Зараз дуже багато, крім того наші виробники також не пасуть задніх. Мені особисто дуже подобаються Katerinafox, Valiente, Modus Vivendi. Бувають гарні знижки на сайтах, або через сп замовляю, є такі що можна пошити в кольорах які саме потрібно:)
Мона Лиза• 10 апреля 2020
Ответ дляПульт от линолеума
У меня такие
Голубая
Очень понравилась

ИграйМойГормон• 10 апреля 2020