Заюшка_хозяюшка• 14 апреля 2020
Який на смак має бути Л-карнітином
Все питання в заголовку. Маю на увазі, яка на смак чиста речовина без добавок та ароматизаторів?
Заюшка_хозяюшка
• 14 апреля 2020
Ответ дляШальная коклетка
Пила в таблетках с витамином С. Проглотил и забыл) без вкуса)))
Мені важливо знати який в нього смак в середині капсули. Це щоб зрозуміти чи не підробку я купила.
Шальная коклетка• 14 апреля 2020
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Не жевала, не могу сказать. Может кто-то отпишется ещё.
Заюшка_хозяюшка
• 14 апреля 2020
Ответ дляИрина1717
жидкий в тубах без вкуса вообще не встречала. или лимон или апельсин. и он типа без добавок
Не рідкий. Я капсулу відкрила і випила так її вміст - мені здалося що там звичайна лимонна кислота.