Бентливуман• 23 апреля 2020
Питання до бухгалтерів, хто розбирається в покупках з-за кордону.
я баєр по Америці, не буде давно, але дуже активно. Хочу все зробити чесно і зареєструвати ФОП. Хто в курсі як то все правильно? Або до кого звернутись за консультацією. Поки ті бухгалтери, до кого зверталась, мало розбираються в даному питанні.
Я купую з карточки фіз особи, буду продавати як ФОП. Як то все зробити легально?
Бентливуман
• 23 апреля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
Законно - ніяк.
Але ж у нас в місті є і магазини з айхербом, і картерсом і Вікторія сікрет. Як вони то оформляють?
No problems• 23 апреля 2020
Бизнес модель ( а сюда входит правильное юридическое и налоговое оформление деятельности) -это платная услуга.
Ведь Вы же не дарите свои вещи ( не покупаете за свои и создаёте своим клиентам) так ПОЧЕМУ вам должны ’продать’ бесплатно свои знания, мозги и время на консультацию? Нукакдетиемае
Бентливуман
• 23 апреля 2020
Ответ дляNo problems
А де я написала що я хочу безкоштовну консультацію, я готова заплатити,
Ms. Сама прямота• 23 апреля 2020
Ответ дляБентливуман
Ніяк. Вони продають контрабандний товар.
Бентливуман
• 23 апреля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
Тобто немає смислу оформляти ФОП?
Ms. Сама прямота• 23 апреля 2020
Ответ дляБентливуман
Тобто немає смислу оформляти ФОП?
Ну Ви питаєте чи є сенс відкривати ФОП, щоб продавати контрабандний товар? Без різниці. Що так що так це незаконно.
Молчалка• 23 апреля 2020
Хотите законно?
Сначала вы растаможите свои покупки - порядка 35% от инвойса.
Потом заплатите налоги с продаж. А когда заработок ваш уйдет в минус сделаете наценку не конкурентную, что бы хоть что то зарабатывать. И ваши клиенты уйдут к другим байерам.