Сіґеле-міґеле• 22 ноября в 15:28
Я якась...
Що робити? В серпні звільнилась з компанії через гроші, у вересні вийшла в нову компанію, 2 місяці знаходжусь в якомусь треші, я керівник відділу, робота настільки в хаосі, що не передати словами, за цей час зробила дуже багато усього, моя безпосередній керівник написала мені на премію, отримали відмову, написала мені на збільшення витрат по бензину, відмова, написала на дострокове припинення випробувального, відмова, в цей же час з колишньої роботи йде людина, через яку звільнялись люди і мене звуть назад, вже в гроші дадуть і мої умови, а я. Тадам як жертва аб´юзу маю почуття провини, що я кидаю нову компанію бо ж ніхто крім мене не вивезе те, що там коїться, я дура, да?
Повітруля• 22 ноября в 15:30
Не факт. Вами хотят заткнуть дыру, потом опять могут выпнуть, когда чей-то/чья-то протеже припрется.
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:34
Ответ дляСирожено_пирожено
Думайте тільки про себе, як вам краще
Аа, забула, я прямо усім тілом не хотіла виходити на цю нову роботу, вони мене дістали і я вийшла, то був четвер, в перший же робочий день я отримала 750 грн штрафу, бо мене поставили, як вияснилось увечері на державну платну парковку, а в п´ятницю ввечері я так захворіла, що ледь не здохла але за 2 дні вислухала себе і не було жодного дня, що б не було якогось трешаку, керівництво зовсім йобте. Мій чоловік з першого дня каже, що я мазохістка і прямо наголошує, що б звільнялась, а я, а я . Як же я можу кинути , реально я як жертва аб´юзу на емоційних качелях
Дело было давно• 22 ноября в 15:34
Можете не кидать, а поставить условие, либо повышение зп либо уходите. Это по-честному.
Сирожено_пирожено• 22 ноября в 15:34
Ответ дляСіґеле-міґеле
Звільняйтесь
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:34
Ответ дляПовітруля
Ні, в них працює людина, але якщо я погоджусь повернутись, людину звільнять
Ашолюдискажуть• 22 ноября в 15:35
Я б в новій залишилась і без оцих псевдо моральних витребеньок. В старій компанії ’раз насрано - назавжди брудне’. Раз керівництво дозволяло одній людині творити бардак і розкладати колектив, то ця практика буде продовжена.
Повітруля• 22 ноября в 15:36
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вас выперли ради кого-то, кого-то - ради вас. Та ещё шарага) И это, вестимо, за короткий промежуток времени. Я бы искала дальше.
західний_діалект• 22 ноября в 15:36
Ищите третью.
Вы хорошая и нужная - значит достойны большего
Жерица ночи• 22 ноября в 15:37
У Вас є вагомий аргумент щодо звільнення з вже нової компанії. Ваша робота не оцінюється адекватно, скільки б Ви не розгрібали. Відмови у заохоченні дуже красномовні. Отже сумління совісті тут ні до чого.
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:36
Ответ дляАшолюдискажуть
Я і в новій не хочу, 2 місяці реально адіща, я прямо себе заставляю йти туди
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:38
Ответ дляПовітруля
Ні, я сама пішла, бо чувак, якого звільнили, творив діч, там було сугубо грошове питання.
західний_діалект• 22 ноября в 15:39
Кстати, кто ищет работу на Ворке и ему не оивечают или тянут - оказыааеться одно размещение вакансии на Ворк.юа стоит 2000 грн.
Поэтому там висит много мусора тк им не выгодно снимать.
Я правильно все поняла, кто в курсе?
Мама фіфті цента• 22 ноября в 15:39
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так не ви цей треш розвели, за що у вас почуття провини? От якби ви завалили роботу, а вам дали ще й премію, то можна було б говорити про це.
Зрозумійте, що перш за все страждає ваше здоровʼя, бо ви працюєте в великому стресі. А враховуючи, що навіть матеріально це ніяк не відшкодовується, то вибирайте себе. Ви нова людина там, не винні в тому що там не влаштовані ні робочі процеси, ні робоча атмосфера.
Подумайте про себе і своє здоровʼя, як фізичне, так і ментальне
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:40
Ответ длязахідний_діалект
Ищите третью.
На зараз такий стан виснаження, що я не хочу працювати взагалі, але гроші в тумбочці не з´являються самі, на жаль.
- колишньої компанії- те, що я ніколи нікуди не поверталась, усе.
Ашолюдискажуть• 22 ноября в 15:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
Можна і повернутись, раз нова не зайшла. Треба чітко розуміти недоліки старої роботи і бути готовою рвонути геть за перших ознак триндеця. Ну і грошей з них ’збити’ гарненько, щоб цінували.
західний_діалект• 22 ноября в 15:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
Хм...у меня директриса ушла -, а там сидят до 21-00, так она пошла на конкурс и выиграла его
західний_діалект• 22 ноября в 15:43
Ответ дляСіґеле-міґеле
Странно у всех есть НЗ.
Я бы ушла в никуда, есл б перегорала. Ибо вспыльчивая
західний_діалект• 22 ноября в 15:44
Ответ дляАшолюдискажуть
Нет. Ни в коем случае возвращаится нельзя.
Автор, поймет это быстро.
Ее будут воспринимать как предателя и отношение будет хуже чем раньше.
Уходя уходи.
В мире куча компаний
Автор, поймет это быстро.
Уходя уходи.
В мире куча компаний
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:45
Ответ дляМама фіфті цента
Оце ж я і думаю, це мій раціональний мозок каже мені все це саме, я ніколи не матюкались на роботі і не сварилась на 5 день при усіх жорстко і цинічно, а тут
І так, я розгрібаю здоровенний кусок роботи, який реально завалився б, а компенсації жодної, мотивації працювати 0, здоров´я в хламіну і Почуття провини, звідки???? Розумію усі маніпуляції моєї безпосередньої керівниці по типу Не бросай меня, я не вивезу...але і я вже морально не виводу, як би ще бачила кроки назустріч , в так їх просто нема, типу це ж її робота, за що премія? Та да, людина на випробувальному впряглась з першого дня і зробила вам неможливе.
західний_діалект• 22 ноября в 15:46
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ищите дальше.
В обеденный перерыв.
Дальше хуже, назад - нельзя....значит только вперед
В обеденный перерыв.
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:46
Ответ длязахідний_діалект
Автор, поймет это быстро.
Уходя уходи.
В мире куча компаний
Автор, поймет это быстро.
Уходя уходи.
В мире куча компаний
Та не сприймають мене як предателя, навпаки всі мене чекають і розуміють чого я пішла, верхніше через кого
західний_діалект• 22 ноября в 15:48
Ответ дляСіґеле-міґеле
Поймете позже
Нетутешня• 22 ноября в 15:49
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну так вам тело подсказывает. Всё еще непонятно?
Или старая работа, или третья совсем другая.
Сіґеле-міґеле
• 22 ноября в 15:49
Ответ длязахідний_діалект
Поймете позже
Та я ще не погодилась, мене більше хвилює нинішня компанія і чого мене так жре внутрішньо
західний_діалект• 22 ноября в 15:53
Ответ дляСіґеле-міґеле
Адаптация.
Обычно если комрания остро не подходит - новички увольняються в течении 1-2-3 месяцев. Если слегка но напрягает - до 1,5 года. Но все равно уходят
Определите себе период и до его конца не накручивацте себя.
Я ребенку говорю при переходе в нов школу - нет друзей - жди полгода