Бабулька• 04 июня 2020
Місце для палаток під Київом?
Дівчата, а є класні місця для "дикого" відпочинку під Київом? десь до 60-70 км в будь-якому напрямі. Буду дуже вдячна.
Бабулька
• 04 июня 2020
Ответ дляДоль Чекомбана
понаехали
І вам за приділену увагу і час, дякую. І гарних снів
Бабулька
• 04 июня 2020
Ответ дляМочалкин блюз
По Десне посмотрите места, но купаться еще рано.. или Киевское море..
Дякую. Нам купатись не пріоритет, та і важко знайти з нормальним заходом. Завжди їздили в сторону Кийліва або навпаки Хотянівку, але хочеться новенького. От думаєм поїздити, пошукати на Десні за Троєщиною, умовно кажучи.
Мочалкин блюз• 04 июня 2020
Попробуйте Киевское море, сразу за бетонным парапетом чудесные сосны и есть места для палаток (поворот левее, чем на Хотяновку)
Бабулька
• 04 июня 2020
Ответ дляМочалкин блюз
Ой, дякую вам! Будем відкривати нові місця для себе.
Вероятненько• 05 июня 2020
Ответ дляМочалкин блюз
Десна да, ну а в киевское и зайти страшно
Бабулька
• 05 июня 2020
Ответ дляkoreshk9
Каневское водохранилище. Там живописно очень. Мы ездим на территорию национального парка Белозерский за Переяславом. Заход правда с крутого берега, но потом как на Азове, долго мелко и быстро греется вода. Щище намного чем на Киевском в плане радиации.
Дуже гарно!