Залізний занавіс• 2 часа назад
Львiв. Що діється?
Сьогодні вночі два вибухи прогриміли в торговому центрі Львова. Багато вибитих вікон і запах гару. Повітряної тривоги, як і звуків дронів, не було. Схоже на терракт? що діється?
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
У Фейсбуці в коментарях місцеві звинувачують переселенців і настійно вимагають очистити місто від приїжджих
Йдіть вже спати
Акуна_Матата• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Пусть Киев очистят от выходцев из Львовской обл и Львова, рагули обнаглевшие
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Ясно. Дебилы есть дебилы
Мастер Класс• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Все ж написано, є офіційна інформація. Через дві години дізнаєтесь, що там було
В неї інше завдання. Перший скрін з теми нижче, другий скрін з цієї
Залізний занавіс
• 1 час назад
Ответ дляМастер Класс
То ви для цього тему створили?
Щоб цей брєд написати?
З хаосом і панікою не зайшло?
Щоб цей брєд написати?
З хаосом і панікою не зайшло?
Не можна бути такою дратівливою. Тут всі пишуть, хто що бачив, чув, читав.
Мастер Класс• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Не можна срачі за три копійки розводити на чужих форумах і людей на чужій землі вбивати
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Ви зараз на Данилишина перед магазином? Шо там чути?
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Приберіть свій допис про коментарі в фб, будь ласка.
Це роздмухування ворожнечі - порушення правил форуму і взагалі злочин
Мастер Класс• 1 час назад
Ответ дляДавно без алко
Вона не прибере, це ціль теми
Обращеница• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Та ну, а кому ж им тогда сраные халупы по 40 тыс сдавать
Давно без алко• 1 час назад
Ответ дляМастер Класс
Вона не прибере, це ціль теми
Значить приберуть адміни зранку.
А скрин піде в СБУ
Мастер Класс• 1 час назад
Ответ дляДавно без алко
Значить приберуть адміни зранку.
А скрин піде в СБУ
Вони вже і в іншій темі срачі розводять
Печальки.нет• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Мастер Класс• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Вам - вбивцям і за сто тисяч ніхто нічого не здасть, в пакети для сміття ми вас безкоштовно запакуємо
Обращеница• 1 час назад
Ответ дляМастер Класс
Каким ещё вбивцям, болезное? Своих же граждан сожрать готовы
ДваДваВісім• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Хто готов? Боти узькі?
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Как они уже задолбали своей злобой на всех. Плохому танцору ноги мешают …
Залізний занавіс
• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Значит возмущались те, кто не сдает)
Разгуляшка• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
Це ,до речі ,правда. Диванні експерти. Таку буває куйню несуть, що просто.
Залізний занавіс
• 1 час назад
Ответ дляОбращеница
А это всегда так. Даже здесь на форуме, иногда просто поражаешься диалогам. Если пишут, что кокой-то город обстреляли, сразу ’ И что? Нас давно, терпите, война и тд.д’. И сразу ругня на тему ’ кого сильнее обстреляли’ - это просто капец!
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Автор , скрины с фб в студию.
Залізний занавіс
• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Автор , скрины с фб в студию.
не хочу я то г*вно перечитывать. Простите. Тем более скринить.
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Все понятно )
Залізний занавіс
• 1 час назад
Ответ дляКоко Шанель
Все понятно )
Дуже дякую за розумiння)
КошкинДом• 1 час назад
Ничего удивительного, страшно в Украине жить, какая-то жесть последнее время происходит, советую не выходить лишний раз из дома, пишут теракт, и дальше будет по городах.
КарамбОлька• 1 час назад
Куку. В стране война. Наконец-то и во львове пороха понюхают))))
Обращеница• 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
Жесть происходит последние лет так 6, ещё с времен ковидлы
КарамбОлька• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Пусть сосут
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Та здесь много зелёных троляк пасутся, поэтому захожу раз в три дня сюда, не та советчица что была даже пару лет назад, к сожалению. Много пользователей ушло смотрю. Не обращайте внимание.