Стервочка• 15 июня 2020

Змінити свій образ

Мені 27 і в мене немає смаку. Не знаю, що мені підходить, а що мене портить. Давно замічаю, що як нафарбуюсь, то навпаки підкреслю недоліки і так само в одязі: фігура нормальна, але одяг з мого гардеробу також підкреслює недоліки. Як дізнатись, що підходить саме мені? Стрижка, відтінок, форма брів? Бо в перукарні часто запитують, що Ви хочите, яку зачіску? А якщо я сама не знаю? Де шукати спеціалістів, які допоможуть знайти свій стиль і образ?
Царь-Матушка• 15 июня 2020
давайте фото

Alexandra Igorevna• 15 июня 2020
Попробуйте типирование по Кибби. Спорная, конечно, штука, но у меня сошлось. Встречала ещё всякие марафон и семинары, где обещают научить стилю.
Куда_бежать• 15 июня 2020
пошукайте тут, можливо стане трішки ясніше
https://tatyana-mamenko.ru/stilevye-tipazhi/perevo...

https://www.glamurnenko.ru/blog/cvetotip-osen/
euhunter• 15 июня 2020
Самое время начинать себя изучать. По одежде советую вам Ванду Вонг - смотрите ее контент с основ. Вам нужно разобраться с пропорциями своей фигуры и ’выключить’ чужие голоса в своей голове, которые мешают вам найти свой стиль. Дальше ищите просто приятного вам стилиста и смотрите.
По макияжу видео Крыгиной помогут чисто технически разобраться что куда, у нее надо искать именно уроки, а не промо ее собственной косметики.
Ну и прически тоже поизучать нелишне самой, свой тип волос, прежде чем идти к парикмахеру.