Гопница-Советчица• 20 июня 2020

Сечокамяна хвороба, є один камінець.щайдіть хто з таким розбирається.

У брата прихватили нирки, перший раз, дуже сильно, до тупої болі внизу живота.
Викликали швидку, вкололи обезболення, і сказали обсежитись. УЗД, аналіз сечі.

УЗД показало щось там збільшене, тобто сказали що камінчик один вийшов. Ще є один всередині розмір 3-4 мм.

Аналіз сечі лейкоцити 10, еритроцити 10. Слизь +.
Решта все в нормі.

Були в двох урологів, невролога.
Виписали канефрон на місяць і сказали купити чай нирковий будь який. +Пити мінімум 2 л води вдень.

Після того приступу була ниюча біль внизу живота кілька днів, лікар каже що то норма, зараз нічого не болить.

Але брат так і не зрозумів цей камінець що є в нирках також має вийти ? Чи він має розчинитись, чи за ним якось треба спостерігати?

І ще лікар сказав, що аналізи сечі так собі, треба через тиждень перездати, бо є лейкоцити і еритроцити, а це для мужчини дуже недобре.

Чи дійсно аналізи такі погані? Чи там будуть присутні еритроцити і лейкоцити збільшені поки буде той камінець всередині ?
Що ще помагає при сечокам´яній хворобі?
Інший лікар (невролог) сказав що аналізи не такі погані, а кров від того що камінець щось там царапає і подразнює. Але також сказав перездати за тиждень.
Все так погано? Хто стикався з такою хворобою, може щось порадите?
А то настрашили про еритроцити в сечі, що і я і мама дуже хвилюємось.
Братові 22 роки.
Лика-прилипка• 20 июня 2020
Сделайте ещё раз узи и посмотрите вышел или нет. Может быть песок, который тоже может давать боль и царапать, будет кровь. Мне дробили камни, но всю жизнь в почках песок, который периодически выходит и это тоже боль адская. Но что помогает, это только врач назначит, иначе, если большой камень, а вы начнёте гнать его мочегонным, будет закупорка.

Телочка• 20 июня 2020
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляЛика-прилипка
Робили два УЗД в різницею в 4 дні. На першому був пісок і камінь, через чотири дні був камінчик, але піску вже не було. І в сечовивідному міхурі щось там вже не розширене, сказали що стало на місці. Повторне УЗД сказав лікар за місяць.
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляЛика-прилипка
2 лікарі виписали йому лише канефрон , чай і пити багато.
неДоЖиру• 20 июня 2020
Ответ дляТелочка
фото
Вы серьезно??
Телочка• 20 июня 2020
Ответ длянеДоЖиру
Вы серьезно??
Что Вам не так?
Лика-прилипка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
Значит всё идёт хорошо. Почки чистятся, песок вышел. Воспаление постепенно тоже проходит. А за камнем нужно следить. Канефрон может помочь выйти ему. Поэтому тут только за ощущениями следить. Ну и УЗИ регулярно. Мне лично Канефрон помогает только про песке, для камней не помог, поэтому и дробили.
Лика-прилипка• 20 июня 2020
Ответ длянеДоЖиру
Вы серьезно??
Ну думаю, что серьезно.
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляЛика-прилипка
А у вас був великий камінь? Братові сказали такий розмір може сам вийти , або навіть розчинитись, але не встановили його вид, бо як читаю то їх є багато видів. Сказали пити це імені за місяць на УЗД, за тиждень здати сечу повторно.
От мене насторожує сеча, чи не сильно страшно, бо лікар якось неоднозначно відповів

Лика-прилипка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
У меня было в каждой почке по большому. Наверное поэтому и не помог.
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляЛика-прилипка
Ясно, дякую, здоров´я вам
Лика-прилипка• 20 июня 2020
Эритроциты при МКБ это нормально.
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляЛика-прилипка
Эритроциты при МКБ это нормально.
Просто сказали якщо будуть за тиждень відправлять на МРТ, щоб виключити онко. Бо кров в сечі дуже страшно, так сказав уролог.
Лика-прилипка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
Не накручивайте себя раньше времени. Кровь при камне это нормально. Даже при песке. Выходя он царапает мочеточник. Как раз за неделю пройдет воспаление и тогда все будет ясно.
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляЛика-прилипка
Ок , дякую
ТрубоДурочка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
Поищите других врачей, на фоне камней в почке появился пиелрнефрит, курс антибиотиков, а потом- трускавец
Бутербродница• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
Добавьте цистон. Длительно.
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляТрубоДурочка
Ну я була у двох дуже добрих лікарів у Львові.
ТрубоДурочка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
Сколько заплатили за консультацию врачам, без узи?

автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляТрубоДурочка
200 грн і 400. Приватна клініка 400. Іншому 200 з держ клініки
ТрубоДурочка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
В гос тоже 400 надо давать, 200- ни о чем. По теме- а трускавец никто не рекомендовал?
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляТрубоДурочка
Ні,
ТрубоДурочка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
Ні,
Плохо.
Сейчас надо снять острый процесс, я б делала это в стационаре, курс аб, потом- трускавец на месяц. Боли лучше всего баралгином снимать. Может, таки других врачей послушаете?
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляТрубоДурочка
Плохо.
Ну біль була коли була ниркова коліка, а потім 2-3 дня нило внизу живота, зараз нічого не болить зовсім
ТрубоДурочка• 20 июня 2020
Ответ дляГопница-Советчица
Ну, да, болело, когда касень шел. Про баралгин я на такой случай написала, там такие боли, что чел на стенку лезет, лучше иметь под рукой
автор Гопница-Советчица • 20 июня 2020
Ответ дляТрубоДурочка
Так і було, минулого тижня, швидку викликали.