Розавенная• 21 июня 2020
Покупать доллары сейчас или ждать пока курс немного упадет?
Может у кого подобная ситуация: есть гривны, нужно купить доллары. И вот думаю сейчас это делать или подождать? Обычно к середине лета курс падает, даже если на 30-50 копеек упадет то уже нормально...
Результат:
вже голосів:
52 (44.44%)
Смотреть ответ
45 (38.46%)
Не ждать,покупать сейчас $
20 (17.09%)
Лучше ждать,вдруг курс упадет
А_я_ЛОЖУ!• 21 июня 2020
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ви реально настільки темні чи спеціально манірулюєте ? Курс валюти не основний показник стану економіки, більше того, як той курс отримано в що він провокує - окрема тема.
А від вас будуть якісь аргументи/факти, чи тільки когось темним називати вмієте?
Ламзак_сдутый• 21 июня 2020
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так я почала з конкретного аргументу - було зростання економіки 4,7%, ще до пандемії вже було падіння. Хоча вони там 40% зростання обіцяли)))
бибизяна• 21 июня 2020
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну то на гривню переходьте, навіщо вам ті зелені папери... і буде у вас стабільність і над прибутки
Ну вы и странная . Гривна не является международной валютой , любая страна рассчитывается валютой , а вот получает в от продаж в своих по курсу.
Колдунья-вещунья• 21 июня 2020
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
можно узнать ваш адрес?
грабить будете?
Колдунья-вещунья• 21 июня 2020
Ответ длябибизяна
Не тратьте силы. Это либо очень волшебная пані, либо троль для разогрева толпы.
А_я_ЛОЖУ!• 21 июня 2020
Ответ длябибизяна
А до чого тут міжнародна чи ні!?
Форма і валюта прописується в контракті... якщо ви не знали
А_я_ЛОЖУ!• 21 июня 2020
Ответ дляЛамзак_сдутый
То падіння то вже зростання на 5%
ви якось оприділіться
А обіцянка то цяцянка....
ви якось оприділіться А обіцянка то цяцянка....
муха в кедах• 21 июня 2020
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну ну...
Отримали з курсом 28, укріпили до 24, і коли посипалась СВІТОВА економіка втримали на 26.... от як би порох так працював то не булоб такого обвалу гривні
При Порохе случился обвал в 3 раза....
А_я_ЛОЖУ!• 21 июня 2020
Ответ длямуха в кедах
При Порохе случился обвал в 3 раза....
А в мене про що написано... ви можливо контест не зрозуміли