БеллаДонна• 03 июля 2020
Гіганські мильні бульбашки
Добрий день. Пробувала зробити рідину для великих бульбашок і "пристрій" для їх запускання. В результаті на пристрої шнурки постійно скручуються і гайки на них не допомагають. Та й бульбашки не ідеальні - швидко тріскають, не виходять такими як на відео. Робила по двох рецептах - вода+фейрі для посуду+гліцерин. В одному рецепті ще був цукор,пропорції різні. Порадьте будь ласка перевірений рецепт або відео цього чуда.
БеллаДонна
• 03 июля 2020
Ответ дляLediBlac
В магазине литровый баллон жидкости, стоил 25 грн. Вам глицерин, в те же деньги выйдет.
Дякую. Виходять такі ж як на шоу бульбашок?