Я такая - жду трамвая• 05 июля 2020

Що краще для молодоі дівчини? Оренда в києві чи своя 1-кімн.квартира під Києвом?

До 28 років дівчині.
Купити своє житло в києві років через 6-8 жорсткоі економіі вийде.
Під києвом - через 1-1,5 роки.
Але думаю чи не сумно буде там під києвом. Але так жалко віддавати кошти лендлорду.
Хоча я і в києві рідко куди ходжу. Орендую в спальному районі , академмістечко.
Результат:
вже голосів: 132
109 (82.58%) Своя квартира під києвом
13 (9.85%) Оренда в києві і далі збирати
9 (6.82%) Подивитись результати
1 (0.76%) Інше
автор Я такая - жду трамвая • 05 июля 2020
Розглядаю тільки нові будинки які введені в експлуатацію

Боюсь признаться• 05 июля 2020
Я, наприклад, живу під Києвом і Київі жити не хочу.
Ответ дляЗамыленная
Є сім‘я у вас?
Боюсь признаться• 05 июля 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Є сім‘я у вас?
Так
Ms. Любмая жена• 05 июля 2020
вы слишком заморачиваетесь покупкой жилья. живите пока в свое удовольствие.
все по ГОСТу!• 05 июля 2020
Живу под Киевом, возле леса и озёр, новостройки, красота, зачем тот Киев бетонный? В Киев на автобусе 15 минут Тем более скоро дети и нужно будет где-то гулять
СирОжино пирОжино• 05 июля 2020
Ответ дляЗамыленная
И я. Но мне не нужно каждый день на работу ездить в Киев, и мужу также
А из пригорода ехать сложно в часы пик. Я в буче

viter33• 05 июля 2020
Знайти мч.
Пожити у нього.
За цей час назбирати на житло в Києві.
Ответ дляЗамыленная
Так
А в мене немає.
Якби була сім‘я тоді я б теж була за напевно під києвом. Одній так собі...
Ответ дляMs. Любмая жена
Та не можу жити в своє заловолення, коли кожного місяца хозяйка квартири приходить за грошима
Ответ длявсе по ГОСТу!
В якому місті?
Ms. Любмая жена• 05 июля 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ищите парня, создавайте семью. вдвоем будет веселее
все по ГОСТу!• 05 июля 2020
Автор, под Киевом больше общения, каждый почти всех знает, общение в Вайбер группах, общие интересы и так далее, а в Киеве никто соседа не знает. Быстрее найдете друзей
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 июля 2020
Автор, та у вас забаганки!!
И за оренду не нравится платить, и жить в новостройке хочу, и собирать долго.. снимайте койкоместо, соберёте быстрее..
все по ГОСТу!• 05 июля 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В якому місті?
ЖК Чайка, правда мы тут прославились нашими парковками, но это вашему делу не мешает
Ms. Любмая жена• 05 июля 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Автор, та у вас забаганки!!
согласна. я шла долго и нудно к покупке своей квартиры. и общаги и комнату снимала и в коммуналке жила... потом купила на вторичке.
natasha_kotikova• 05 июля 2020
Автор, покупайте у меня таунхаус ))
Ответ дляviter33
Знайти мч.
Пожити у нього.
За цей час назбирати на житло в Києві.
Знайти толкового мч важко.(
Ответ дляMs. Любмая жена
Шукаю.
Важко знайти толкового який заробляє гроші

Ответ длявсе по ГОСТу!
Жк чайка, чула про таке) а що з парковками?
Ответ длявсе по ГОСТу!
Що правда?) тоді це круто!)
все по ГОСТу!• 05 июля 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Места мало),
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Автор, та у вас забаганки!!
А хто вам сказав що я цілу квартиру одна орендую?)
Ответ дляMs. Любмая жена
Я також знімала кімнату з подругою і тд
viter33• 05 июля 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Знайти толкового мч важко.(
Так у Вас же час є !
Не підійшов один - знайомимося з іншим !
Це простіше, ніж 6 р. в режимі жорсткої економії !!
У Києві офіційно 3,7 млн населення, а Кличко каже - до 5 млн.))
Молчалка• 05 июля 2020
Я снимала комнату возле работы, круто было, работа в 3 минутах ходьбы, много времени оставалось на отдых, саморазвитие (спортзал, курсы английского), встречи с друзьями. То что нужно незамужней. В квартире только ночевала. К месту не привязан, при смене работы меняешь квартиру. Не советую жить за городом, это кажется 15 минут проезд, а в реальности ни на что сил и времени уже не хватит.
Ответ дляviter33
Так у Вас же час є !
Так , на сз шукаю.
А в реальному житті - немає де. На вулиці не підходять.
Ответ дляМолчалка
Я курси англ по скайпу зараз проходжу.
Спортзал - тільки збираюсь... біля дому немає..
Ответ дляМолчалка
А що під києвом немає курсів та спорт залів крутих?
никогда такого не было• 05 июля 2020
Автор, это ваша 10я тема уже за пару месяцев?