Девочки, давайте поможем кто сколько сможет, у семьи тяжелое финансовое положение, мама сейчас с Настей в Киеве в больнице охматдет, я только вчера узнала про эту девочку, подробностей не знаю, но вроде даже на дорогу не было денег, помогали девочки. Давайте и мы поможем Может кто-то из киевлянок живущих рядом что-то вкусненькое им принесет, больничная еда сами знаете какая, а в буфете цены не хилые. Спасибо за внимание Настина темка в разделе благотворительность https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
Дівчаточка, Дорогенькі наші щиро вдячна всім за підтримку, я вірю,що в Настуні ве буде добре, ми ще повоюємо, я вдячна Богу за кожногоз Вас і за допомогу Настуні, впевнена все буде добре.
У нас є варіанти клінік. Я дуже дякую своїй знйомій лікарці-перекладачеві Павловській Ларисі Рахматівні, я їй недавно листа відправила і вже її дочка мені переклала МРТ англійською - є з чим у клініки звертатися. Слава Богу, що є ще такі люди!
Танюш, дякуємо вам і дякуємо Богу за вас і спасибі Богу за кожного хто відгукнувся, Настуня буде здоровою, я в це вірю, сьогодні в мене в душі якийсь особливий спокій і впевненість - вона обовязково буде жити довго-довго і радувати нас всіх своїми успіхами
Обязательно все будет хорошо!!! Поцелуйте от нас Настюшу!!!!
Привет, Танюш! Что-то я от новостей как сковородкой пришибленная :( ничего в голову не идет, читаю, а мысли далеко, опять перечитываю и что писать не знаю :(