taevka• 28 ноября 2013

Девочки зайдите пожалуйста, нужна помощь

Девочки, давайте поможем кто сколько сможет, у семьи тяжелое финансовое положение, мама сейчас с Настей в Киеве в больнице охматдет, я только вчера узнала про эту девочку, подробностей не знаю, но вроде даже на дорогу не было денег, помогали девочки.
Давайте и мы поможем  Surprised
Может кто-то из киевлянок живущих рядом что-то вкусненькое им принесет, больничная еда сами знаете какая, а в буфете цены не хилые.
Спасибо за внимание  :flowers:
Настина темка в разделе благотворительность
https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
14466 0
Iloshik• 23 января 2014
11221
Ответ дляТасюня
Привіт! Галюня 8 сторінок прочитала!
ага

Roksolana_p• 23 января 2014
11222
До речі, Ви говорите, що на Майдані нема людей, які живуть багато і бояться все це втратити. У моєму оточенні є такі люди (досить близькі), які живуть дуже забезпечено, але вони практичного з першого дня були на Майдані і навіть не думають відступати. Їм грошей вистачає, але це далеко не основне в житті...
Тасюня• 23 января 2014
11223
Ответ дляIloshik
я не знала цього...а в чому причина? і що, треба палити та штурмувати - до чого це призведе? до смертей простих людей...чи президенту нашому буде від цього гірше?
Причини нам не кажуть. Опозиція дала владі 24 години. А тоді сама піде в наступ.
Roksolana_p• 23 января 2014
11224
Ответ дляIloshik
Та тому що наша влада не хоче іти на ніякий копроміс з народом. Для чого їм переговори?
Тасюня• 23 января 2014
11225
Ответ дляRoksolana_p
Роксі, розумієш, хай мене пробачать східняки і люди з півдня, в людей із Західної України інший менталітет. Передусім вони патріоти України, а вже потім і бізнесмени, і вчителі і таке інше. Моя бабуся не знала, що таке Радянська влада, поки не потрапила в Україну в 1946 році.
GalynaRo• 23 января 2014
11226
01:24 **7372
Карта для выплат
Получатель: Новакова Анастасия Владимировна 4149 **** **** 3600 Перевод личных средств 30.00 ГРН Проведён
за книжку от Леночки Еленка32
Basto4ka• 23 января 2014
11227
Ответ дляmalaja198809
Блин,как всегда нет денег.Такие наборы классные
только цен не вижу там(
Roksolana_p• 23 января 2014
11228
Ответ дляТасюня
Тасюнь, абсолютно з тобою згідна. Що є - то є.
А твоя бабуся не українка, як я розумію?
Тасюня• 23 января 2014
11229
Ответ дляBasto4ka
только цен не вижу там(
Як цін не бачиш? Усе там є.

Тасюня• 23 января 2014
11230
Ответ дляRoksolana_p
Українка, ще й яка, Царство їй Небесне, я знаю, від кого в мене гени, ми ще й з нею зовні схожі) Переселенка з Польщі. Але навіть за Польщі вони мали свій український театр, хату читальню, а племінник мого дідуся був активним членом УПА.
Basto4ka• 23 января 2014
11231
Ответ дляМышонок
Меня муж тоже заставляет воду пить..Я фактически вообще не пью простую воду,не могу себя пересилить.
А с лимоном считается ?
я во время беременности начала пить как ненормальная и до сих пор пью
Basto4ka• 23 января 2014
11232
Ответ дляТасюня
Як цін не бачиш? Усе там є.
нету( уже полазила везде
Roksolana_p• 23 января 2014
11233
Ответ дляТасюня
О, як гарно, що у тебе така славна родина
Iloshik• 23 января 2014
11234
Ответ дляRoksolana_p
так може ще й проблема в опозиційних лідерах, що не можуть домовитись за переговори? хтось із політологів сказав, що це йде боротьба і в опозиції теж за лідерство на виборах 2015 року - я так розумію, що це Сєня, Клечко і Тягнибик - радикал, і тому за 2 місяці нічого не було зроблено і домовлено.
Тасю, яким політологам можна вірити?
Тасюня• 23 января 2014
11235
Ответ дляRoksolana_p
Ну і мама, звісно, патріотка, брат, слава Богу з Трудової України перейшов у Свободу, зараз помічник нардепа Мирного. Ну а як же інакше? Мала он патріоткою росте, і малий, сподіваюся, теж виросте патріотом.
GalynaRo• 23 января 2014
11236
Ответ дляТасюня
Привіт! Галюня 8 сторінок прочитала!
Привіт, Тасюня! На 217
GalynaRo• 23 января 2014
11237
Ответ дляRoksolana_p
Доброї ночі, Галочка
Роксоланочка!
Тасюня• 23 января 2014
11238
Ответ дляIloshik
Тасю, яким політологам можна вірити?
Ніяким. Не в опозиції річ. Влада добровільно владу не віддасть, от і все.
Basto4ka• 23 января 2014
11239
Ответ дляТасюня
где тут цена? http://www.zulily.com/p/purple-plaid-tea-party-ang...

Roksolana_p• 23 января 2014
11240
Ответ дляIloshik
Тасю, яким політологам можна вірити?
Ілонко, народ вже мало слухає опозицію. Більшість з учасників акції про це говорять, коли у них беруть інтерв`ю.
Хоча, мені здається, що за останні декілька днів (від неділі) рейтинг довіри до Кличка значно виріс.
Roksolana_p• 23 января 2014
11241
Ответ дляТасюня
Супер! Так тримати! З такими патріотами в України світле майбутнє
GalynaRo• 23 января 2014
11242
Ответ дляIloshik
Галочка, я тут зависла и не оплатила тебе еще)))))))
Все ок)
Тасюня• 23 января 2014
11243
Ответ дляBasto4ka
Аня, зверху. стало $39.99, було $70.00
Iloshik• 23 января 2014
11244
Ответ дляТасюня
невже немає об’єктивних політологів? не може бути....
Тасюня• 23 января 2014
11245
Ответ дляRoksolana_p
І мені так здається.
Basto4ka• 23 января 2014
11246
Ответ дляТасюня
Аня, зверху. стало $39.99, було $70.00
смотри нету
Тасюня• 23 января 2014
11247
Ответ дляIloshik
Є, мені один подобається, але прізвище з голови вилетіло:) Ну можу ще Карасьова виділити.
Тасюня• 23 января 2014
11248
Ответ дляBasto4ka
смотри нету
Ань, може, ти не так заходиш:
Purple Plaid Tea Party Angel-Sleeve Dress - Infant & Toddler
add to my favorites
Classy Couture
$39.99 $70.00
Iloshik• 23 января 2014
11249
Ответ дляRoksolana_p
та отож....
Basto4ka• 23 января 2014
11250
Ответ дляТасюня
Ань, може, ти не так заходиш:
add to my favorites
Classy Couture
$39.99 $70.00
зашла с другого браузера появились цены