Девочки, давайте поможем кто сколько сможет, у семьи тяжелое финансовое положение, мама сейчас с Настей в Киеве в больнице охматдет, я только вчера узнала про эту девочку, подробностей не знаю, но вроде даже на дорогу не было денег, помогали девочки. Давайте и мы поможем Может кто-то из киевлянок живущих рядом что-то вкусненькое им принесет, больничная еда сами знаете какая, а в буфете цены не хилые. Спасибо за внимание Настина темка в разделе благотворительность https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
Добрый вечер семья сегодня мы проходили процедуы, осмотры врачей, капельницы пока отменили, состояние Настюши удовлетворительное, также через новую почту получила таблеточки для Настеньки,большое спасибо Оксанке за постоянную помощь, спасибо огромное всем благотворителям, нашим помощникам, всем кто рассылает информацию про Настюшку, нашим врачам и всему медперсоналу за чуткое отношение и внимания, спасибо Богу за каждого из вас! от Настюшеньки всем огромный привет и слова благодарности!
А я хочу жити в багатій, мирній, єдиній, ВІЛЬНІЙ країні. Україна - це моя любов, не дивлячись ні на що! Мені не потрібні ні ЄС, ні Росія, ні будь-хто! Якби гарну владу - вони всі б до на нас ще й на уклін ходили б! А зараз я не бачу жодного достойного кандидата - не народився ще, певно. Може, хоч дітям нашим пощастить.... ось так! І я можу українскью! я патріот України - а не ЄС, Росії і т.д....
Дівчатка, а ну скажить мені от що, можнливо я чогось не розумію. В моїх хлопчиків дуже(!!!) багато Лего, але це не марка его, а щось китайське. Те що приблизно коштує 100-150 грн. за велику коробку. І ось я потрапила на розетці на само Лего
Невже хтось купує дітям безпосередньо ЛЕГО за таку огромну ціну? І невже воно дійсно набагато краще? Просто в мене цього конструктору велика куча, і якщо не встигли сконструювати безпосредньо по інструкції, то все кочує до великої коробочки. А там вже майструють свої вигадані споруди.
Купляють :) Моя сестра свойим дiткам купуэ тiльки Лего. Там значно краще все продумано, зручно крiпляться дiталi. А в Брiк все розсипаэться.
На iноземних сайтах бувають дуже гарнi знижки. Я тобi в ОП дам ссилку.