ЖивунаБагамах• 18 июля 2020
Звільнилася з роботи по стану здоровя дитини
Змушена була звільнитися,так як дитина довго хворіла і в садочок не можна було відводити (по стану здоровя). Тепер все добре,хочу і можу вийти на нову роботу,яку причину правильно казати на співбесіді (по трудовій -за згодою).
ЖивунаБагамах
• 18 июля 2020
Ответ дляБусурманша
За згодою сторін
А як питатимуть детальніше?
Дадосвидания• 18 июля 2020
Идите сразу в фонд занятости-будут выплаты пока ищите новую.про ребенка лучше не говорить-что часто болеет.скажите не устраивала зарплата
Пушап Ми• 18 июля 2020
Не было развития, не подошли условия, в кризис фирма загнулась и т п
О ребенке вообще никак не упоминать.