Зам. зав. Анонима• 29 ноября 2013

Family look

Подскажите иностраннын сайты, где можно купить одежду маме и ребенку в одном стиле, создать family look. Спасибо)
Riki_tiki_tavi• 29 ноября 2013
А скільки Вам та скільки дитині?
я купую на Олдневі, наприклад собі ХЛ в підлітковому розділі, а донечці S в тому ж розділі (донечці 4 роки)
і на Крейзі недавно так замовила, правда, сумніваюсь, що влізу в ХЛ)) подивимось)

автор Зам. зав. Анонима • 29 ноября 2013
Мені 27, дитині 1,5року
Riki_tiki_tavi• 29 ноября 2013
Там мінімальний розмір XS. то ще буде великий
бачила фемілі луки тут на сайті, введіть в пошук , думаю, щось знайдете також
Дякую!