Клин_Кляйн• 01 августа 2020
Оформлення коридору) допоможіть з порадою
Добрий день))))
Допоможіть мені, будь-ласка щодо інтер‘єру) І так: є маленький коридор (площею 4 кВ.м) .
купила в Ikea лаву-поличку для взуття та вішак- поличку на стіну для верхнього одягу(все як на фото)
Проблема: чим захистити стіну між лавою та верхньою поличкою? Розумію, що буде осінь, зима, можна випадково замочити чи замастити стіну....
Прошу будь ласка з розумінням віднестися до питання, перша квартира своя, перший нормальний ремонт....
Дякую))))
Алиса в стране Советчица• 01 августа 2020
Моющаяся снежка. У меня такая - прекрасно вытирается и моется, светло-ванильного цвета
Катастрофа• 01 августа 2020
Якщо стіна пофарбована, то можна воском спеціальним покрити. Його можна мити
Клин_Кляйн
• 01 августа 2020
Ответ дляЯ люблю транзисторы
декоративная плиточка
Шпалери вже поклеєні
Нажаль найбільше уваги приділила кухні та ванні... там всі дрібниці продумала... а коридор....думала все елементарно та легко
Я люблю транзисторы• 01 августа 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Шпалери вже поклеєні
тогда не переживайте, оставить кусок обоев на всякий случай и все
Я тут с краю постою• 01 августа 2020
Клин_Кляйн
• 01 августа 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
Деревянные планки, например.
Вот у нас такое небольшое панно. Можно больше сделать.
Як у Вас мило)))))
Я тут с краю постою• 01 августа 2020
Ms. Любмая жена• 01 августа 2020
не надо ничего лепить. потом перекрасите, елси реально загадится за 1 сезон.
Леннон_Жив!• 01 августа 2020
Навряд чи вам підійде. Я приколювала шматок шпалер і змінювала його по мрі забруднення.
У випадку гостей, або при іншій потребі, просто знімала цей шматок і все було дуже гарно і чисто.
Але це була не моя квартира, ми тоді наймали і я не осоливо переймалася красивими рішеннями і т.п. Мені було головне, щоб не бруднити чуже.
Молчунья• 01 августа 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
:) любим делать интерьеры с мужем )
Покажите ванну
Молчунья• 01 августа 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
Скромно
Какой фирмы кабинка и душевой гарнитур :стойка смеситель. Спасибо
когдадеЦкие• 01 августа 2020
Можно вырезать из дсп нужный размер, отторцевать и прикрепить к стене. Можно рейки деревянные. Можно обтянуть тканью кусок фанеры и сделать стеновую панель по принципу изголовья кровати.
Я тут с краю постою• 01 августа 2020
Ответ дляМолчунья
Этого я уже не помню,3 года назад покупали в Эпицентре просто по бюджету и рекомендации прлдавца. сразу все вместе.
когдадеЦкие• 01 августа 2020
Вот чуть чуть вариантов. На фото кирпичик можно заменить гипсовыми камешками. Бамбук тоже хорошая идея.
Клин_Кляйн
• 01 августа 2020
Ответ длякогдадеЦкие
Клас