Потрібен погляд зі сторони. Ніяк не можу визначитися з плиткою. Ніби зупинилися на цій, але бентежить ці чорні полоски, як потертості.
Гороховая• 04 августа 2020
а как эти ромбики будут на стыках? у нас такого оттенка, только нет рисунка..
Ашотакоя• 04 августа 2020
Смотря куда класть, метраж и какое освещение. Если много света и юг- будет нормально. Если мало света- может быть серым- если на пол. На стене будет светлее.
Ответ дляАшотакоя
Кухня і коридор. В кухні з освітлення все гаразд, а от коридор темнуватий. Але якщо взяти під ламінат буде ще темніше, а білу я не митиму по кілька разів на день.
Ашотакоя• 04 августа 2020
Ответ дляGalok
Якщо на кухні з освітленням ок, то трошки темніший коридор не страшно, його все одно всі пробігають і там не сидять. Це ж на підлогу? Буде у вас ефект трошки зістареної підлоги, іноді дуже гарно виглядає.
Ашотакоя• 04 августа 2020
Додавайте на кухню яскравих акцентів- чашки, може подушечки, скатертина яскрава, якісь деталі декору і буде вам все добре.
Юля Рябовая• 28 августа 2020
Плитка прикольная, если без потёртостей, посмотрите в этом магазине -
Мы тут тоже плитку заказывали