ДеньгиНеСдаю• 17 августа 2020
Місцеві вибори можуть перенести?
Місцеві вибори, проведення яких заплановано на 25 жовтня 2020 року, можуть перенести через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні.
Таку заяву зробив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24».
За словами Ляшка, українська влада може ухвалити рішення про перенесення місцевих виборів на більш пізніший термін, якщо 50% території країни виявиться у «червоній» карантинній зоні.
Це буде достатньою підставою для заборони проведення в Україні будь-яких масових заходів, зокрема виборів.
Прикладом для України може служити Польща, яка нещодавно переносила президентські вибори через епідемію. За словами Ляшка, досвід Польщі показав, що дотримання протиепідеміологічних норм не впливає на збільшення випадків зараження коронавірусом.
Повний текст за посиланням
Але, на мою думку, нинішня влада злякалась через подіі у сусідній державі. І тому стелить соломку, тобто готує підгрунтя для відтермінування проведення виборів. Ковід виявився зручним способом для цього.
А як вважаєте ви?
ПесиКот• 17 августа 2020
Моносброда этого не допустит. Если переносят выборы, то они пролетают мимо них
Начальник Анонимов• 17 августа 2020
Пусть переносят, у СН будет еще меньше шансов, а у Шария больше
Играюся• 17 августа 2020
Интересно, они сами читают, что пишут? ’За словами Ляшка, досвід Польщі показав, що дотримання протиепідеміологічних норм не впливає на збільшення випадків зараження коронавірусом.’
Мамулька• 17 августа 2020
Согласна с вами.
Но тут кому что выгоднее.
Как раз власти интереснее выборы провести, чем отложить. Но если найдут выгоду в переносе - перенесут
Но тут кому что выгоднее.
Баксы_сдам• 17 августа 2020
Ответ дляИграюся
Тоже прочитала и не вкурила...начали за здравие, а закончили за упокой...