Трынди-брынди• 17 августа 2020
Чому не піднімається температура?
Більше 10 років не буває температури...Застуди, ангіна без температури..
Що це може бути
Заместитель автора• 17 августа 2020
Це погано, організму не вистачає сил, щоб підняти температуру і боротись з хворобою.
Вишнёвая Леди• 17 августа 2020
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Иммунитет проверьте
Как?
У меня тоже так, и уже очень давно, больше 20 лет.
Тюрюнь_Тюнь• 17 августа 2020
Ответ дляВишнёвая Леди
Как?
Исследование иммунного статуса (иммунограмма)
Просто каралева• 17 августа 2020
Девочки, ну вот что Вы рассказываете? Если б иммунитет не боролся, то такие люди бы загибались от любого вируса. А автор и другие люди (моя мама, например тоже) живут и здравствуют,болеют и излечиваются. Что значит организм не имеет сил бороться с вирусом?
Вишнёвая Леди• 17 августа 2020
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Комплексное иммунологическое обследование - это оно?
В диле такое?
Смячиком• 17 августа 2020
Значит не настолько хреновенько вы просто болели!!!
Я тоже все простуды и т.д переношу без температуры!!!!
Последний раз болела с температурой в 2011,когда ребенок из садика принес , заболели с мужем одновременно с 38-39 слягли!!!
Сфера влияния• 17 августа 2020
Ответ дляПросто каралева
Иммунитет борется,но активность каких-либо звеньев иммунной системы может быть снижена, поэтому нельзя принимать препараты для поднятия иммунитета, потому что человек не знает где именно посадка и можна настимулировать аутоимунные процессы.
Тюрюнь_Тюнь• 17 августа 2020
Ответ дляВишнёвая Леди
В диле такое?
Да
жижифреймут• 17 августа 2020
Ответ дляПросто каралева
То і значить,вірус це реакція імунної системи на вірус чи інфекцію,якщо не піднімається це означає що організм з нею не бореться і наприклад ті ж віруси можуть жити в хронічній формі.Я так чуть не заггулась від пневмонії,був кашель а не прослуховувалась тому що це була прикоренева пневмонія,терапевти виписували таблетки від кашлю, температури не було зовсім! Ослаблення відчувала але думала що це втома,на щастя приїхав в той момент по сусідству на дачу родич який все життя оперує легені і зразу вислав мене в обласний центр на рентген, рентген уже був катастрофічний,взяли на лікування його знайомі лікарі так як троє тупо відмовили в лікуванні,так от,він мені тоді сказав що з таким рентгеном на двох ногах не стоять а то що в мене немає нормальної реакції-температури означає що мій імунітет тупо лежить і не реагує абсолютно.Після цього поздавала аналізи,в мене куча вірусів в ігг (перехворіла) в дуже високих титрах - сотні при нормі 1, лікувала їх,п´ю імунологлобулін G (igG),прополіс,вперше за дуже багато років почала підніматися темпа і відчула що таке грип - не п´ю жодних ліків типу антигріпін і тп,виключно липовий чай+імбир+лимон,до того супер сильна олійка суміш трав - капаю на постіль і на піжаму і краплю до чаю- приємного мало але дуже добре потім від цього і з потом виходить хвороба,три дні і вигрібаю без ліків.Ця ситуація це останні три роки, хворіти з температурою почала з останньої зими
Просто каралева• 17 августа 2020
Ответ дляжижифреймут
Вам бы с запятыми подружиться. Текст нечитаемый
Заместитель автора• 18 августа 2020
Ответ дляПросто каралева
А вам бы с точками подружиться...
Просто каралева• 18 августа 2020
Ответ дляЗаместитель автора
А вам бы с точками подружиться...
По три ставить, как Вы?))
жижифреймут• 18 августа 2020
Ответ дляПросто каралева
То не читайте
я не на уроці філології пані вчителько,а кому треба той і зрозуміє
Заместитель автора• 18 августа 2020
Ответ дляПросто каралева
По три ставить, как Вы?))
Начните с одной.
Заместитель автора• 18 августа 2020
Ответ дляжижифреймут
То не читайте
Текст цікавий, читається нормально.
жижифреймут• 18 августа 2020
Ответ дляЗаместитель автора
Текст цікавий, читається нормально.
Дякую, і в мене і в сина проблеми в тій сфері то я нашвидкуруч написала те що знаю точно,колись думала що як не хворію значить хороший імунітет,поки не попала з тою пневмонією і не поробила аналізів глибше