Хропочка з гривкою• 1 час назад

Тато і -«давай гроші»

Сказав ,що я скаржусь на умови коли до них в гості приїжджаю то ,щоб я давала гроші ,це справедлива вимога?

Пару років назад я дійсно пропонувала зі всіх своїх заощаджень щось почати наприклад спиляти старі батареї ,вану поміняти та хоча б почати на що мені сказали,що не треба ні в якому разі і під час війни ремонти не робляться і моїх грошей занадто мало для навіть початку ремонту і якщо робити то все ,бо інакше немає сенсу починати.

Зараз я б не була таким благодійником тому що це дорослі люди вже пенсійного віку ,які самі свідомо не подбали про комфорту пенсію для себе за життя ,все проїли ,а тато щей пив все життя,то чому я маю давати гроші зараз?
Тим паче ще є брат ,який закордоном і нічим не допомагає їм
Куда ж без меня• 1 час назад
К нам какой вопрос?

Весотехник• 1 час назад
От моих родителей - нет, ибо они в меня ничего не вложили, чтобы чтото получить, для ваших - не знаю
Весотехник• 1 час назад
Ответ дляКуда ж без меня
К нам какой вопрос?
Он один у автора
Разгуляшка• 1 час назад
Не хотите - не давайте. У меня с моими прекрасные отношения, я помогаю. Про комфортную пенсию смешно читать: они всю жизнь пропахали, в итоге копейки имеют.
Борисфенка• 59 минут назад
Тоді який сенс обурюватися про старі батареї? Все старе і ставатиме ще старіше.
автор Хропочка з гривкою • 51 минуту назад
Ответ дляРазгуляшка
Тому безтолкові та ліниві