ПП-шница• 01 сентября 2020

Все школы теперь украиноязычные

Вы поддерживаете это решение президента?
Зачем это было делать ?почему не спросили народ?почему не было референдума?почему кучка националистов имеет право это решать?
Кусачая Я• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Ну, логика- не ваш конек, как и у Вихолы. Вот это вас и объединяет с ней
А Ваш конек снимать перед собеседником шляпу когда заканчиваются аргументы?

vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Вы совсем ку-ку! АстАнАвитесь!
На Донбасі «повстанці», чи терористи?
Кусачая Я• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Это у вас источник знаний- Тырнет. У меня есть ещё другие источники. Какой пруф дать?
Любой
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Питання не в цьому, а в тому, що закон вже є. І його потрібно дотримуватись.
так можна чи ні?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Где я обещала пруф? Вы там с Вихолой отмечаете шабат?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
так можна чи ні?
Що можна, чи ні?
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Що можна, чи ні?
вивчити українську в школі з російською мовою навчання.
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
З ваших слів, в Україні також все погано.
Навіщо вам Україна?
Что значит ’ зачем’? Я здесь живу. Вас волнует ’ неудобная правда’ про экономику Украины? Так начните изучать этот вопрос и у вас не будет времени указывать, на каком языке учиться юго-востоку страны.
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
Можна.
Особисто я у вас відібрала російську школу?

88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Навчальний процес у ВУЗах України відбувається російською?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Мене це питання на даний момент не хвилює.
Якщо вам хочеться про економіку поговорити, створіть тему про економіку.
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
якщо мова про Харків, то практично так. виключення - українська філологія та право. там все тільки українською.
донька тільки закінчила політех, спеціальність органічна хімія, українською була хіба що ’ділова українська мова’. українською майже немає лекційного матеріалу. студенти для самостійної роботи використовували наукову літературу російською або англійською.
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ дляКусачая Я
Любой
Любой- это только интернет в данном случае. Я же сказала, что пользуюсь не только интернетом. Так понятнее?
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Можна.
якщо можна, то навіщо йти в українську школу при наявності російської та бажання конкретно в ній здобувати освіту?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Можете відповісти нормально?
Бо за законом, повинен відбуватись державною.
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
фото
Где обещание? Это был вопрос: ’ Какой давать пруф, если источник- не интернет?’
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
Не йдіть, вас хтось примушує?
vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Обіцяли ще з’єднати з людьми)
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Не йдіть, вас хтось примушує?
а до чого був ваш пост про падіння корони?

vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
А до чого ця тема і воплі про якісь утиски?
Кусачая Я• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Нет. И тем не менее. Можете своими словами))
Как обстоят дела с водоснабжением Симферополя, Симферопольского и Бахчисарайского районов?
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Можете відповісти нормально?
Вам выше ответили. Не будет ’ дэржавною’. Профессура просто уйдет или уедет. Все.
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
тому що в деяких містах, де багато російськомовних, позакривали російські школи.
навіщо їх закрили, якщо в них можливо вивчити українську?
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ дляКусачая Я
Да все нормально, не волнуйтесь вы так. Живут и радуются жизни.
vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
На даний момент якою мовою відбувається навчальний процес?

Чому професура піде?
Настільки українську ненавидить, що готова пожертвувати роботою?
В гости звали?• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
вы в курсе об ультиматуме преподавателей ХАИ?
88_Наталья_88• 05 сентября 2020
Ответ для vihola
Обіцяли ще з’єднати з людьми)
Это вопрос, а не обещание. Мне за вас страшно. Как вы живёте?
Кусачая Я• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Ваши пруфы ’железные’!
vihola• 05 сентября 2020
Ответ дляВ гости звали?
Не знаю. Я не закривала.
Але з огляду на те, що тут залишилось 2,5 обурених. Які мають доступ до російськомовної державної освіти.
Ніхто не проти.
vihola• 05 сентября 2020
Ответ для88_Наталья_88
Ок, з’єднайте)